۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ | 19:40
کد خبر : 90519

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت خدمات انفورماتیک برگزار شد

«رانفور» برای هر سهم ۳۰۰ ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت خدمات انفورماتیک به ریاست آقای دکتر «علی عبدالهی» مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک و با حضور 94 درصد سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار شد و ضمن تصویب صورت‌های مالی، 300 ريال سود نقدی به ازای هر سهم تقسیم کرد.

به گزارش برداشت روز، روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت خدمات انفورماتیک (رانفور) منتهی به سال مالی ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ امروز (چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه) در سالن‌ همایش‌های هتل ارم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
در این جلسه مهندس «سید ابوطالب نجفی» مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک، درآمد عملیاتی این شرکت در سال ۱۴۰۰ را بالغ بر ۳۳۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد که نسبت به سال ۹۹ افزایشی ۶۵۰ میلیارد تومانی داشته است.
مهندس نجفی با تبیین عملکرد شرکت در حوزه های حاکمیتی و رقابتی بیان داشت: شرکت خدمات انفورماتیک در سال گذشته بیش از ۱۴۳ میلیارد تراکنش را با درصد پایداری ۹۹٫۹۹ مدیریت نموده است.
در پایان مجمع، دکتر عبدالهی، مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک به عنوان ریاست مجمع با اشاره به تلاشهای هیات مدیره،‌ مدیرعامل و کارکنان شرکت خدمات انفورماتیک از زحمات ایشان قدردانی بعمل آورد.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters