۳۰ فروردین ۱۴۰۱ | 21:58
کد خبر : 88448

با حضور دبیر هیات مرکزی گزینش صنعت بیمه :

سرپرست جدید هسته گزینش صنعت بیمه معرفی شد

آیین تکریم علی شکری و معارفه محمد آقاجانی رونقی در جایگاه سرپرستی هسته گزینش صنعت بیمه با حضور دبیر هیات مرکزی گزینش صنعت بیمه و تنی چند از مسئولان در ساختمان شماره دو بیمه مرکزی برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، در آیین تکریم و معارفه روسای گزینش صنعت بیمه، جلیل قاسمی دبیر هیات مرکزی گزینش صنعت بیمه ضمن قدردانی از تلاش های مدیر پیشین هسته گزینش در دوران تصدی وی، از محمد آقاجانی رونقی به عنوان مدیری با سابقه و توانمند که در حوزه‌های مختلف اداری و گزینشی سوابق موفقی داشته یاد کرد و حضور وی را زمینه ساز ارائه خدمات ارزنده و شایسته به صنعت بیمه ارزیابی کرد.
در این نشست، دبیر هیات مرکزی هسته گزینش صنعت بیمه با بیان اینکه قداست نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با توجه به اهمیت اهداف متعالی، حفظ کرامت انسانی و خدمتگزاری به ملت بزرگ و شریف ایران معنا می یابد، اظهار داشت: اهداف اصلی هسته گزینش صنعت بیمه در چارچوب قوانین و مقررات مصوب و با توجه به کرامت و آبروی مخاطبان است و عیبجویی در این عرصه جایی ندارد. قاسمی ادامه داد: ملاک های احراز صلاحیت با توجه به جایگاه افراد در سیستم اداری متفاوت است اما صرفنظر از شدت و ضعف این ملاک ها که با توجه به سن ، تحصیلات، مسئولیت و غیره متفاوت است ، باید در اجرای قوانین و تعیین مولفه های علمی ، توانمندی و کارایی ، اعتقادی، اخلاقی ، سیاسی و تعهد و مسئولیت پذیری حساسیت بیشتری از خود نشان دهیم.
در پایان علی شکری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد هسته‌ گزینش صنعت بیمه برای جانشین خود آرزوی موفقیت کرد و آقا جانی رونقی نیز ضمن سپاسگزاری از اعتماد صنعت بیمه، برنامه های خود در مسیر تعالی و تحول هسته گزینش صنعت بیمه ارائه داد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ