۰۳ آذر ۱۳۹۸ | 11:26
کد خبر : 710

حضور بانک تجارت در پنجمین همایش و نمایشگاه بین المللی تراکنش

حضور بانک تجارت در پنجمین همایش و نمایشگاه بین المللی تراکنش
بانک تجارت با برپایی غرفه در پنجمین همایش و نمایشگاه بین المللی تراکنش (ITE) آخرین خدمات و سرویس‌های مالی خود را به بازدیدکنندگان عرضه کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک تجارت ، در آیین افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، نادرخواجه حق وردی قائم مقام مدیرعامل بانک تجارت و جمعی از مدیران ارشد حوزه بانکی و اقتصادی برگزارشد، وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه یکی از برنامه های محوری وزارت اقتصاد هوشمند سازی اقتصاد ایران است گفت: در حوزه بانکداری، تدوین سیاست ها و راهبردهای بانکداری دیجیتال صورت گرفت و به بانکها ابلاغ شد. وی افزود: هر روز شاهد حرکت بانک ها به سمت دیجیتالی شدن هستیم و مشخص است که بانکها عزم شان را جزم کرده اند و با این روند مطمئنا خدمات متنوع بانکی افزایش می یابد.

بانک تجارت با برپایی غرفه اختصاصی در این نمایشگاه با حضور کارشناسان حوزه های تخصصی از مرکز ارتباط مشتریان، باشگاه مشتریان، اداره برنامه ریزی و توسعه بازار، امور مالی، امور بین الملل، امور فناوری اطلاعات، شرکت سیمرغ تجارت، زیرساخت فناوری تجارت ایرانیان، توسعه ارتباط الکترونیک تجارت ایرانیان و روابط عمومی و تبلیغات پذیرای بازدید‌کنندگان در حوزه محصولات جدید بانکی و برنامه های این بانک در زمینه تجارت الکترونیک ، بازرگانی خارجی ، حمایت از شرکتهای دانش بنیان و … بود.

این رویداد به مدت سه روز ادامه داشت و بانکهای کشور و شرکتهای ایرانی و خارجی فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با ارائه سرویس های بانکداری الکترونیک، به معرفی آخرین محصولات و خدمات خود پرداختند.

نمایشگاه و همایش تراکنش (ITE) در محل مجتمع نمایشگاهی شهر تهران واقع در بوستان گفتگو برگزار و با حضور مدیران و کارشناسان بانک‌ها، بیمه‌ها، بازارهای مالی، شرکت‌های مرتبط در حوزه پرداخت از تاریخ ۲۸ تا ۳۰ آبان ماه پذیرای علاقمندان بود.

بانک تجارت در سالن تهران، غرفه شماره ۳۵ خدمات خود را به بازدیدکنندگان این نمایشگاه ارائه کرد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ