۲۵ آبان ۱۴۰۰ | 19:01
کد خبر : 69326

پشتیبانی از تولید به روایت بانک ملی ایران؛

مشارکت ویژه بانک ملی در طرح‌های سرمایه گذاری با اولویت رونق تولید

فرهنگ‌سازی در حمایت از تولید، امر خطیری است که بانک ملی ایران با سرمایه‌گذاری در طرح‌های اشتغال‌زایی استان‌ها علاوه بر گام نهادن در این راستا سعی در بهبود فضای کسب‌وکار و رونق بازار اشتغال‌ کشور دارد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، تعداد پروژه های ایجاد شده با مشارکت و اقدام مستقیم بانک ها در کشور قابل شمارش نیست و بانک ملی ایران به عنوان یک نهاد مردمی و بازوی توانمند اقتصادی دولت، در بسیاری از این پروژه ها سهم قابل توجهی داشته است.

این بانک با مشارکت در طرح های سرمایه گذاری استان ها تلاش دارد تا ضمن حفظ اشتغال موجود، بستری برای توسعه اشتغال و بهبود فضای کسب و کار ایجاد کند.

بانک ملی ایران در سال ۹۹ و سه ماهه نخست سال جاری بالغ بر ۲۴ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش های تولیدی استان آذربایجان شرقی تخصیص داده است که از مهم ترین طرح های سرمایه گذاری این استان، مجتمع فولاد کانی حدید میانه با اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم ۵۰۰ نیروی انسانی است.

این مجتمع با ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار تن شمش آهنی در سال، بخش مهمی از نیاز واحدهای فولادی کشور را تامین می کند.

بانک ملی ایران یک هزار و ۲۸۳ میلیارد ریال منابع شامل ۳۰۰ میلیارد ریال در بخش سرمایه گذاری ثابت از محل بند الف تبصره ۱۸ قانون سنواتی کشور و ۹۸۳ میلیارد ریال در بخش سرمایه در گردش از محل منابع داخلی بانک به این مجتمع اختصاص داده است.

 

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ