۰۶ اسفند ۱۳۹۸ | 16:24
کد خبر : 2781

تقدیر رئیس سازمان هلال‌احمر از مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در دیدار با مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد از همراهی و همدلی این شرکت در جمع‌آوری مشارکت های مردمی جمعیت هلال احمر قدردانی کرد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، محمد نصیری، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در دیدار با محمدمهدی صادق، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، ضمن اهدای لوح تقدیر، از همراهی و همدلی این شرکت در جمع‌آوری مشارکت های مردمی جمعیت هلال احمر به نفع نیازمندان و آسیب دیدگان حوادث مختلف در سال ۹۸ به ویژه سیلاب فروردین ۹۸ قدردانی کرد.

صادق در این دیدار، با بیان اینکه از آغاز فعالیت هایمان در حوزه مسئولیت اجتماعی، همکاری با سازمان هلال احمر اولویت اصلی ما برای جمع آوری کمک های مردمی بوده است، گفت: معتقد هستیم که این وجوه جمع آوری شده در مسیر درستی صرف می شود و نحوه توزیع و مصرف آن از سوی این سازمان مشخص است. بنابراین به عنوان سفیر سازمان هلال احمر آمادگی داریم تا جهت توسعه کمک های مردمی در شرایط بحران، با استفاده از امکاناتی که در اختیار داریم همکاری بیشتری با این سازمان داشته باشیم.

رییس سازمان جمعیت داوطلبان هلال احمر نیز در خصوص میزان وجوهات جمع آوری شده از طریق اپلیکیشن ایوا و مصرف آن در حادثه سیل سال ۹۸، تشریح کرد: حدود ۱۵ میلیارد ریال کمک های مردمی از طریق اپلیکیشن ایوا جمع آوری شد که بخش عمده آن به صورت وام بلاعوض برای اتمام ساخت مسکن آسیب دیدگان، بخشی در قالب پکیج زندگی شامل وسایل منزل و مابقی در حوزه دارو و درمان صرف شد.

پرداخت الکترونیک سداد پیش از این نیز، با مشارکت داوطلبانه در همکاری با سازمان هلال احمر در خصوص جمع آوری وجوهات مردمی از طریق بخش مهربانی اپلیکیشن ایوا به هنگام زلزله غرب کشور (کرمانشاه) و همچنین ارائه خدمات به حادثه دیدگان آتش سوزی ساختمان پلاسکو، ساخت مدرسه برای دانش آموزان سیل زده شهرستان پل دختر در استان لرستان و تولید ۲۴جلد کتاب صوتی برای انجمن نابینایان، در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و دغدغه های خود در این زمینه گام های موثری برداشته است.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ