۱۳ خرداد ۱۴۰۳ | 01:13
کد خبر : 168664

حضور میربیزنس بانک در پانزدهمین همایش بین‌المللی اقتصادی”روسیه-جهان اسلام: کازان فروم”

پانزدهمین همایش بین‌المللی اقتصادی”روسیه-جهان اسلام: کازان فروم” از ۱۴ تا ۱۹ ماه می ۲۰۲۴ در مرکز نمایشگاه های بین المللی کازان با حضور میربیزنس بانک برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، میر بیزنس بانک روسی تنها بانک با مشارکت ۱۰۰ درصدی سرمایه خارجی است که موسس و تنها سرمایه‌گذار آن بانک ملی ایران است.

نمایندگان بیش از ۸۰ کشور از جمله امارات متحده عربی ، ترکیه ، ایران ، بحرین و دیگر کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در این رویداد شرکت داشتند.

همایش کازان بستر اصلی تعامل اقتصادی بین روسیه و کشورهای جهان اسلام است. هدف این همایش تقویت روابط اقتصادی ، تجاری ، علمی ، فنی ، اجتماعی و فرهنگی بین روسیه و کشورهای سازمان همکاری اسلامی است.

در سال ۲۰۲۳ ، همایش کازان توسط بیش از ۱۵۰۰۰ نفر از ۸۵ کشور و ۸۴ منطقه روسیه بازدید شد. این رویداد شامل کنفرانس های دوجانبه مانند روسیه و ایران بود و منجر به امضاء بیش از ۱۰۰ توافقنامه و یادداشت تفاهم شد.

برنامه امسال با بحث در مورد موضوعاتی مانند امور مالی اسلامی ، صنعت حلال، سرمایه گذاری های بین المللی ، فنآوری های نوآورانه ، گردشگری و کسب و کار بصورت گسترده‌تر برگزار شد.

تجارتخانه آراد برندینگ