۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 22:02
کد خبر : 164696

مدیرعامل بانک ملی ایران با پیامی «روز معلم» را تبریک گفت

مدیرعامل بانک ملی ایران در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری به جایگاه شامخ معلمان سراسر کشور ادای احترام کرد و این روز را به آنان تبریک گفت.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در متن پیام تبریک ابوالفضل نجارزاده به مناسبت روز «معلم» آمده است:

در برگ‌های تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران دوازدهم اردیبهشت هم‌زمان با سالروز شهادت معلم علم و اخلاق، استاد گرانقدر، شهید مرتضی مطهری «روز معلم» نامیده شده است.

بی‌تردید اساسی‌ترین و تأثیرگذارترین عنصر نظام تعلیم و تربیت، معلمان هستند؛ انسان‌های فرهیخته‌ای که رسالت خطیر اندیشه‌ورزی و هدایت نسل‌ها را به دوش می‌کشند و زندگی خود را فدای آگاهی و معرفت می‌کنند.

روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردانی‌ست که با تلاش بی‌پایان و ستودنی، فرزندان این مرز و بوم را با ایثار تعلیم می‌دهند و بی‌شک معلمان در تحقق شعار تمام سال‌ها به‌خصوص شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» نقش برجسته‌ای دارند. ما نیز تلاش می‌کنیم اقدامات ارزشمند این بزرگواران را بیش از پیش ارج نهیم.

بسیار نیکوست که در طلیعه این مناسبت و در راستای ارتقای ساحت ارزشمند تعلیم و تربیت فرصتی دست داد تا این روز را به اساتید، معلمان و مربیان تبریک و تهنیت عرض کنم. امید دارم که در سایه الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر(عج) در سنگر خدمت به فرزندان این مرز و بوم و آینده‌سازان میهن عزیزمان همواره استوار و سرافراز باشند.

تجارتخانه آراد برندینگ