۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 20:47
کد خبر : 163265

استاندار قم در دیدار با مدیرعامل بانک ملی ایران مطرح کرد: درخشش بانک ملی ایران در تأمین منابع نهضت ملی استان قم در سال ۱۴۰۲

مدیر عامل بانکی ملی ایران و هیات همراه در جریان سفر یک روزه به شهر قم با استاندار قم دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛ ابوالفضل نجار زاده مدیر عامل بانک ملی ایران، محمود شایان و صمد عزیز نژاد اعضای هیئت مدیره بانک ملی ایران و سایر همراهان در سفر یک روزه خود به شهر قم با سید محمد آقامیری استاندار قم دیدار کردند.

سید محمد آقامیری در این دیدار ضمن خیر مقدم به مدیرعامل بانک ملی ایران و هیأت همراه گفت: بانک ملی ایران در بخش تأمین منابع نهضت ملی مسکن در استان قم خوش درخشید و در مسیر گره‌گشایی از مردم گام برداشت.

استاندار قم در ادامه به دغدغه‌های مردم این استان پرداخت و درخصوص تسهیلات قرض الحسنه و کارگشا بودن این تسهیلات بین اقشار مختلف نکاتی را مطرح کرد.

نجارزاده: تحقق بیش از ۱۰۰ درصدی ارائه تسهیلات بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۲

همچنین در این دیدار ابوالفضل نجار زاده با توجه به خدمات ارائه شده در استان قم گفت: سال گذشته از مجموع تسهیلات ارائه شده در این استان سهم قابل توجهی متعلق به بانک ملی ایران بوده است و عملکرد بانک در حوزه ارائه تسهیلات در این استان بیش از ۱۰۰ درصد بوده است.

وی با اشاره به تسهیلات اعطاء شده به طرح نهضت ملی مسکن توسط بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۳ افزود: در استان قم به این طرح منابع قابل توجهی تخصیص داده شده است و امسال واحدهای مسکونی به متقاضیان تحویل داده می‌شود. جای خرسندی‌ست که در این خصوص به مشتریان در استان قم خدمات خوبی ارائه شده است.

مدیر عامل بانک ملی ایران عنوان کرد: در تلاشیم تا با طرح‌هایی مانند طرح «مهربانی» بتوانیم مسیر اعطاء تسهیلات خرد قرض الحسنه به اقشار مختلف جامعه را کوتاه‌تر کنیم.

تجارتخانه آراد برندینگ