۱۳ اسفند ۱۴۰۲ | 18:58
کد خبر : 159320

آغاز زندگی مشترک ۱۳۲ هزار جوان ایرانی با تسهیلات بانک ملی ایران طی ۱۱ ماه

بانک ملی ایران از ابتدای فروردین ماه تا پایان بهمن سال جاری، با اعطای ۱۳۲ هزار و ۲۷۶ فقره وام ازدواج به جوانان ایرانی در راستای تسهیل ازدواج، گام های بزرگی برداشته است.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با پرداخت مستمر وام ازدواج به متقاضیان و جوانان ایرانی، سهم عمده و نقش قابل توجهی در پرداخت وام های قرض الحسنه ازدواج به جوانان و خانواده های واجد شرایط در شبکه بانکی دارد براین اساس بانک ملی ایران طی ۱۱ ماه اخیر در مجموع مبلغی به ارزش ۲۷۱ هزار و ۳۳ میلیارد ریال به متقاضیان اعطا کرده است تا به عنوان یکی از حامیان اصلی ازدواج جوانان محسوب شود.

بانک ملی ایران طی سال های گذشته، تکالیف و وظایف محوله خود درخصوص پرداخت وام ازدواج را به طور کامل به انجام رسانده و امارها نشان می دهد پرداخت تسهیلات ازدواج در بانک ملی از سیر صعودی مطلوبی برخوردار است.

لازم به ذکر است، با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی در این مدت، بانک ملی ایران به طور متوسط ۴۰۰ فقره وام ازدواج در هر روز پرداخت کرده است.

گفتنی است، بانک ملی ایران در همین مدت ۹۲ هزار و ۷۰۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری به ۱۴۷ هزار و ۹۹۵ متقاضی پرداخت کرده است.

این بانک وام ازدواج را مطابق دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی و مصوبات داخلی خود تنها با دریافت یک ضامن معتبر در تمامی شعب پرداخت می‌کند .

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ