۰۸ اسفند ۱۴۰۲ | 19:04
کد خبر : 158785

جشنواره «عیدی‌کارت» ویژه دارندگان سپ‌کارت

تراکنش با سپ جایزه داره!

شرکت پرداخت الکترونیک سامان(سپ) به مناسبت فرارسیدن نوروز، جشنواره‌ای تحت عنوان «عیدی‌کارت» را برای دارندگان سپ‌کارت تدارک دیده است.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی سپ، جشنواره «عیدی‌کارت» ویژه دارندگان سپ‌کارت است تا با خرید از انواع ابزارهای پذیرش سپ علاوه بر خریدی آسان و سریع، شانس خود را برای برنده شدن نیز محک بزنند. این جشنواره نوروزی در بازه زمانی ۸ اسفند ۱۴۰۲ الی ۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ در جریان است تا تراکنش با سپ جایزه هم داشته باشد؛ دارندگان سپ‌کارت می‌توانند به ازای هر ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال خریدی که از درگاه یا کار‌ت­‌خوان سپ انجام می‌دهند، یک امتیاز کسب کنند.

یک گوشی هوشمند و ۲۰ جایزه ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی جوایز این دوره از جشنواره «عیدی‌کارت»را تشکیل می‌دهند. قرعه‌کشی این جشنواره و معرفی برندگان همزمان با عید سعید فطر برگزار خواهد شد.

چگونه می‌توان در این جشنواره شرکت کرد؟

شما می‌توانید در بازه زمانی اعلام شده در این جشنواره (۸ اسفند ۱۴۰۲ الی ۷ فروردین ۱۴۰۳) برای انجام هرگونه خرید از سپ کارت استفاده و به ازای هر ۲۰۰ هزار تومان از هر تراکنش خرید، یک امتیاز دریافت کنید. ذکر این نکته لازم است که هنگام خرید دقت نمایید که کارتخوان یا درگاه پرداخت حتما به شرکت سپ تعلق داشته باشد چرا که تنها در این صورت امتیاز دریافت خواهید کرد.

شما با افزایش امتیازات خود می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن جوایز این دوره از جشنواره«عیدی‌کارت» افزایش دهید.

شایان ذکر است اسامی برندگان از طریق وبسایت یا اینستاگرام سپ اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ