۰۸ اسفند ۱۴۰۲ | 13:42
کد خبر : 158714

آغاز پیش‌فروش بلیط قطار نوروزی در سوپراپلیکیشن آپ

با اعلام شرکت راه‌آهن، بلیط قطارهای سفر نوروزی ۱۴۰۳ در سه مرحله از ساعت ۸ صبح امروز ۰۸ اسفندماه از طریق سوپراپلیکیشن آپ پیش‌فروش خواهد شد.

به گزارش سایت برداشت روز و به نقل از روابط‌عمومی سوپراپلیکیشن آپ، در این مرحله از پیش‌فروش امکان خرید بلیط در بازه زمانی ۲۳ اسفند تا ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ (تا تاریخ ۱۷/۰۱/۱۴۰۳ برای مسیرهای رفت و تاریخ ۱۸/۰۱/۱۴۰۳ برای مسیرهای برگشت) وجود دارد و مسافرانی که قصد سفر با قطار در بازه زمانی نوروز ۱۴۰۳ را دارند می‌توانند بلیط قطار مورد نظر خود را از ساعت ۸ صبح امروز ۰۸ اسفندماه در سرویس گردشگری سوپراپلیکیشن آپ خریداری کنند.

با اعلام شرکت راه‌آهن، پیش‌فروش بلیط قطار نوروز ۱۴۰۳ طبق جدول زمان‌بندی و در سه مرحله انجام شده و تا روز پنج‌شنبه ۱۰ اسفندماه ادامه خواهد داد؛ برهمین اساس در روز سه‌شنبه بلیط کلیه قطارهای مسافری به غیر از قطارهای منتهی به مشهد و از مبدا مشهد، روز چهارشنبه بلیط کلیه قطارهای منتهی به مشهد و از مبدا مشهد به غیر از قطارهای تهران مشهد و بالعکس و برای روز پنج‌شنبه بلیط کلیه قطارهای مسیر تهران به مشهد و بالعکس پیش‌فروش خواهد شد.

در این زمان تمام بلیط‌های قطار به تمام مسیرهای کشور موجود شده و اگر قصد سفر در ایام نوروز ۱۴۰۳ را دارید می‌توانید بلیط قطار خود را از طریق سرویس گردشگری سوپراپلیکیشن آپ تهیه کنید. همچنین می‌توانید با دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی سوپراپلیکیشن آپ یا مراجعه به اپلیکیشن، از اطلاع‌رسانی‌ها و اخبار مربوط به پیش‌فروش انواع بلیط‌های قطار باخبر شوید.

روش خرید پیش‌فروش بلیط قطار با سوپراپلیکیشن آپ

برای خرید بلیط قطار پیش‌فروش اسفندماه لازم است ابتدا در سرویس گردشگری سوپراپلیکیشن آپ، روی گزینه خرید بلیط قطار کلیک کنید.

پس از آن نوع سفر مورد نظر خود را از بین دو گزینه «فقط رفت» و «رفت و برگشت» انتخاب کرده و مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت را مشخص کنید. در ادامه نوع بلیط و تعداد مسافران را مشخص کرده و در صورتی‌که ترجیح می‌دهید کوپه شما دربست باشد، گزینه مربوطه را انتخاب کنید. در آخر دکمه جستجو را کلیک کنید.

پس از انتخاب قطار خود، با کلیک روی دکمه «افزودن مسافر» باید مشخصات مسافران شامل ملیت، کد ملی و تاریخ تولد مسافر را وارد کرده و دکمه استعلام را لمس کنید. اگر اطلاعات صحیح را وارد کرده باشید، کافی‌ست در مرحله تکمیل اطلاعات، بعد از انتخاب مسافر، روی کلید «تایید و افزودن مسافر» کلیک کنید. در صفحه بعدی اگر می‌خواهید برای بیش از یک نفر بلیط قطار بخرید، روی علامت «+» در سمت چپ پایین صفحه کلیک کنید و اطلاعات مسافران را مطابق با مراحل قبل وارد کنید.

پس از تکمیل لیست مسافران، در مرحله بعد صفحه بررسی اطلاعات نمایش داده می‌شود. در صورتیکه اطلاعات سفر و مسافران مورد تایید شماست، روی دکمه «تایید و پرداخت» کلیک کنید. در این مرحله می‌توانید از کدتخفیف PR-T برای پیش‌فروش بلیط قطار اسفندماه در سوپراپلیکیشن آپ استفاده کنید.

در صفحه پرداخت نیز می‌توانید یکی از دو روش پرداخت کارت بانکی و کیف پول را انتخاب کنید. برای پرداخت با کیف پول در صورتی‌که موجودی کیف پول‌تان کافی باشد نیازی به وارد کردن اطلاعات اضافی نخواهید داشت و می‌توانید هزینه بلیط قطار خود را به سرعت پرداخت کنید. در صورت انتخاب روش پرداخت با کارت بانکی، پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی کلید پرداخت با کارت بانکی را بفشارید.

برای مشاهده بلیط‌های خریداری شده می‌توانید در صفحه اول خرید بلیط قطار، از منوی سمت چپ در بالای صفحه و گزینه بلیط‌های من لیست تمام بلیط‌های خریداری شده خود را مشاهده کنید.

سرویس گردشگری سوپراپلیکیشن آپ امکان خرید سریع و ساده بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما برای پروازهای داخلی و خارجی را برای کاربران فراهم کرده است. این سرویس تمام نیاز مسافرین برای خرید بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما را پوشش می‌دهد و حتی برای رزرو هتل و اقامتگاه نیز می‌توانید از آن استفاده کنید.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ