۱۵ آذر ۱۴۰۲ | 21:04
کد خبر : 148998

نمایش ظرفیت ها و توانمندی های میربیزینس بانک همگام با دومین نمایشگاه بین المللی اوراسیا

دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا به مدت ۴ روز با حضور شرکت‌های ایرانی و کشور‌های عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در محل نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است که در این نمایشگاه میربیزینس بانک حضوری فعال و موثر دارد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این آوردگاه که ۲۰۰ شرکت بزرگ ایرانی و خارجی در حوزه های انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی، محصولات کشاورزی، خودرو، مناطق آزاد، صنعت، دانش بنیان و … حضور دارند، میربیزینس بانک با سهامداری بانک ملی ایران به عنوان تنها بانک ایران – روسیه برای اولین بار در این نماشگاه شرکت کرده و حضوری فعال دارد .

از سویی این نمایشگاه با افزایش چند برابری حضور شرکت‌های ایرانی و خارجی نسبت به دوره اول رونق دیپلماسی اقتصادی در دولت سیزدهم را نشان می دهد.

با توجه به ابعاد گسترده نمایشگاه اوراسیا که البته بزرگ‌ترین رویداد نمایشگاهی در عرصه بین الملل برای گردهمایی فعالان اقتصادی نیز به‌شمار می‌آید، فرصتی است تا فعالان اقتصادی و تجار در حوزه های صنعت، کشاورزی، بازرگانی، خدماتی و … توان خود را در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی به نمایش بگذارند.

میربیزینس بانک با حضور فعال و موثر خود در این نمایشگاه با ایجاد بستر مناسب، وجود باشگاه مشتریان، ارائه خدمات و محصولات مالی جدید و معرفی ظرفیت ها و توانمندی های خود، به توسعه روابط، همکاری های مشترک و تعامل سازنده با فعالان اقتصادی و مدیران و صاحبان بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی عضو ‌کشورهای اوراسیا خواهد پرداخت.

میربیزینس بانک تلاش می‌کند با برنامه‌ریزی‌های صحیح و با بهره‌گیری از محصولات و ابزارهای نوین مالی و تاسیس باشگاه مشتریان و شرکت مالی میراث افزون برمراودات و تبادلات مالی بین کشورهای اوراسیا، زمینه سرمایه گذاری در کشور را بیش از پیش توسعه دهد.

لازم به ذکر است، غرفه میربیزینس بانک در این نمایشگاه از ساعت ۸ الی ۱۵ در محل نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن ۴۴ ( خلیج فارس) پذیرای فعالان و مدیران بنگاه های اقتصادی، کارآفرینان، تجار و بازرگانان کشورهای عضو اوراسیا خواهد بود.

لباسکار صنعتی کسا