۳۰ تیر ۱۴۰۲ | 21:42
کد خبر : 133792

حضور مدیران صنعت بیمه در خراسان رضوی(۱)

دیدار مدیرعامل بیمه آسیا و مدیران صنعت بیمه با استاندار خراسان رضوی

مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا به همراه رییس کل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران و تنی چند از مدیران عامل شرکت های بیمه در نخستین روز سفر به استان خراسان رضوی، با یعقوب علی نظری استاندار این استان دیدار کردند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مدیرعامل بیمه‌آسیا در نخستین روز حضور مدیران صنعت بیمه در استان خراسان رضوی و در دیدار با استاندار این استان، در اظهاراتی ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالحسین (ع)، حضور فعال صنعت بیمه در عرصه اقتصاد را مورد تاکید قرار داد و این صنعت را پشتوانه مطمئن فعالان تولید و کارآفرینی در کشور توصیف کرد.

وی با اشاره به اینکه بیمه آسیا در آتش سوزی کارخانه الکترو استیل در این استان بالغ بر ۴۵۰ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده است، خاطر نشان کرد که واحد های صنعتی بزرگ باید در دریافت پوشش های کامل بیمه ای از شرکت‌های بیمه توجه کنند.

مسعود بادین، رییس هیات رییسه سندیکای بیمه گران، برخی چالش ها و مشکلات مبتلا به صنعت بیمه در حوزه های بیمه‌ شخص ثالث و بیمه های درمان از جمله افزایش نرخ دیه و افزایش هزینه های پزشکی و درمانی را تشریح نمود و تصریح کرد، علیرغم چنین مشکلاتی ، صنعت بیمه تلاش می کند بهترین خدمات را به مردم ارائه کند.