۱۲ مرداد ۱۴۰۱ | 21:44
کد خبر : 99545

مراسم معارفه مدیر جدید شعبه فارس بیمه تعاون برگزار شد

با حضور مدیر امور شعب و مدیر امور اداری بیمه تعاون، مراسم معارفه مدیر شعبه فارس این شرکت برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، با حکم مدیرعامل، ابراهیم خلیلی مقدم، به عنوان مدیر شعبه فارس بیمه تعاون منصوب شد.

خلیلی مقدم، دانش آموخته کارشناسی زیست شناسی گرایش میکروبیولوژی، کارشناسی مدیریت بیمه و کارشناسی ارشد مدیریت بوده و از سال ۱۳۸۰ با حضور در شرکت بیمه ایران به این صنعت ورود پیدا کرده است؛ وی سپس در بیمه های دانا، رازی، سامان و میهن نیز فعالیت کرده است.

او همچنین مطرح می کند که از سال ۱۳۸۶ در بیمه نوین مشغول به فعالیت شده و در آنجا مدارج خود از کارشناسی تا ریاست شعبه را طی کرده است.

خلیلی مقدم مطرح می کند که جذب و توسعه شبکه فروش و جذب نماینده های جدید از جمله برنامه های او بوده و بنا دارد تا مذاکرات شرکتی با ارگان ها و سازمان های بزرگ استان را در پیش داشته باشد.

مدیر شعبه فارس همچنین تسریع در حوزه پرداخت خسارت ها، آموزش پرسنل شعب و توسعه همکاری با کارگزاران و حضور در جلسات استانی و نیز شرکت در مناقصات را از دیگر برنامه های خود مطرح کرد.

وی در ادامه تأکید کرد که بنا دارد ضمن حفظ مشتریان فعلی، در زمینه توسعه خدمت دهی به این مشتریان فعالیت داشته باشد.

خلیلی مقدم همچنین به تفکرش مبنی بر توجه به نمایندگان اشاره داشت و گفت: برگزاری جلسات خطی و ماهیانه با نمایندگان و توسعه خرد فروشی و نیز بازدید ماهانه از دفاتر نمایندگان از جمله برنامه هایی است که می خواهم در شعبه فارس بیمه تعاون اجرایی کنم.

مدیر شعبه فارس در ادامه به ضرورت تکریم مشتریان پرداخت و اظهار کرد: با مشتریان شعبه به صورت فصلی جلساتی را برگزار خواهم کرد و از نقطه نظرات آنها بهره مند و نیز رضایتمندی شان نسبت به خدمات دریافتی را ارزیابی خواهم کرد.

وی همچنین بر فروش بیمه نامه به خانواده ها و توسعه فروش بیمه نامه درمان خانواده تأکید کرد و خدمت رسانی به خانواده را جزو اهداف خود مطرح کرد.

شایان ذکر است که مراسم معارفه ابراهیم خلیلی مقدم با حضور ابراهیم نوروزی، مدیر امور شعب و المان ورقائی، مدیر امور اداری بیمه تعاون و نیز جمعی از نمایندگان استان در محل شعبه فارس برگزار شد.

قابل توجه است که شعبه فارس بیمه تعاون دارای ۵۹ نماینده فعال عمر و جنرال است و پیش از این، کیان جلایریان مدیریت این شعبه را برعهده داشته است.

 

روابط عمومی بیمه تعاون