۱۲ مرداد ۱۴۰۱ | 20:18
کد خبر : 99416

سند استراتژی مسئولیت اجتماعی شرکت پتروشیمی جم بر مبنای استاندارد ایزو ۲۶۰۰۰ منتشر شد

سند استراتژی مسئولیت اجتماعی پتروشیمی جم برمبنای الزامات ایزو 26000 بر اساس مدل GRI 2018 به همّت دبیرخانه کمیته مسئولیت اجتماعی و همکاری مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی به چاپ رسید.

به گزارش برداشت روز، برای اولین بار سند استراتژی مسئولیت اجتماعی پتروشیمی جم بر مبنای الزامات ایزو ۲۶۰۰۰ به همّت دبیرخانه کمیته مسئولیت اجتماعی پتروشیمی جم و همکاری مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی تدوین و به چاپ رسید.

سند استراتژی مسئولیت اجتماعی پتروشیمی جم با ارائه چشم‌اندازی از چیستی و چرایی مفهوم مسئولیت‌های اجتماعی به ارائه و تشریح مسئولیت اجتماعی در صنعت پتروشیمی از نظریه تا عمل پرداخته و بر اساس الزامات ایزو ۲۶۰۰۰ و مدل GRI 2018 به استانداردسازی فرآیند مسئولیت اجتماعی، دستورالعمل‌ها و روش‌ اجرایی آن در کلیه واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت پتروشیمی جم پرداخته است.

گفتنی است سند مسئولیت‌های اجتماعی شرکت پتروشیمی جم در ۴۵۶ صفحه و ۵ فصل شامل دستورالعمل‌های استانداردهای بین‌المللی و نحوه ارائه گزارش پایداری توسط روابط عمومی و امور بین‌الملل این شرکت منتشر گردیده است.

امید است با استناد به سند مذکور ایجاد نگرشی مسئولانه که فراتر رفتن از حداقل الزامات قانونی و پایبند بودن به اصول درستی در پتروشیمی جم است، در نهادینه شدن فرایند مسئولیت اجتماعی تأثیر به‌سزایی در پیشرفت کار و جامعه داشته باشد.

 

روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم