۳۱ تیر ۱۴۰۱ | 12:46
کد خبر : 98030

مهر تایید سهامداران بر عملکرد بیمه تجارت‌نو

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه تجارت‌نو با حضور جمعی از سهامداران شرکت، اعضای هیات‌مدیره و نمایندگان نهادهای نظارتی از بیمه مرکزی،‌ سازمان بورس و اوراق بهادار و موسسه حسابرسی درمحل مجموعه فرهنگی تربیتی شهید مفتح – سالن همایش ها برگزار و امکان مشاهده آن به صورت زنده در اختیار تمامی سهامداران حقیقی شرکت قرار گرفت.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت‌نو؛ در این مجمع که به ریاست احسان مرادی ، رئیس هیات‌مدیره بیمه تجارت‌نو و با حضور بیش از ۹۵ درصد از سهامداران برگزار شد، عملکرد هیات‌مدیره، ترازنامه و صورت‌های مالی این شرکت در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ از سوی صاحبان سهام حاضر در جلسه تصویب شد و سود خالص شرکت معادل ۲۵۰ میلیارد ریال اعلام شد و براساس تصمیم مجمع مقرر شد به ازای هرسهم ۱۰ ریال سود تقسیم و مابقی به حساب سود انباشته منظور شود تا درآینده نزدیک جهت افزایش سرمایه مورد بهره برداری قرار گیرد.

شرکت بیمه تجارت‌نو در سال ۱۴۰۰ توانسته به سود خالصی حدود ۲۵۰ میلیارد ریال دست یابد و با تصویب مجمع بالغ بر۶۰ میلیارد ریال (به ازای هر سهم ۱۰ ریال) آن را بین سهامداران تقسیم نمود.

سود ناخالص فعالیت‌های بیمه‌ای شرکت طبق صورت‌های مالی حسابرسی شده سال مزبور حدود ۱۷۴۴ میلیارد ریال بوده است که از این لحاظ می توان شرکت بیمه تجارت‌نو را در از جمله شرکت‌های بیمه‌ای که از عملیات بیمه‌گری خود سود کسب کرده اند به شمار آورد.

پس از این مهم به سهامداران فرصت داده شد تا به طرح پرسش‌های خود بپردازند که درنهایت با پاسخگویی گردانندگان مجمع صورت های مالی این شرکت برای دوره مالی مذکوربه تائید مجمع رسید.

درادامه روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی برای درج آگهی‌های شرکت انتخاب شد و موسسه حسابرسی فاطر به عنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی و موسسه حسابرسی ایران مشهود به عنوان حسابرس علی البدل تعیین شدند و با تعیین حق حضوراعضاءغیرموظف هئیت مدیره و پاداش اعضای هئیت مدیره مجمع عمومی‌عادی ‌سالیانه شرکت بیمه تجارت‌نو به کارخود پایان داد.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters