۲۹ فروردین ۱۴۰۱ | 22:26
کد خبر : 88328

افزایش درآمد “وتعاون” در اسفندماه/ تراز مثبت ۸۱درصدی این شرکت

درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت اسفندماه ۱۴۰۰ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد برابر با ۱،۳۶۲ میلیارد ریال بود.

به گزارش برداشت روز، ، درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت به اسفندماه ۱۴۰۰ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد برابر با ۱،۳۶۲ میلیارد ریال بود. همچنین طی ۱۲ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی مجموع درآمد‌های حاصل از فروش حق بیمه ۱۰،۴۸۲ میلیارد ریال در کدال به ثبت رسید.

از سوی دیگر، میزان خسارت پرداخت شده به مشتریان مبلغی بالغ بر ۷۵۴ میلیارد ریال اعلام شد و از ابتدای سال مالی نیز این شرکت توانست مجموع خسارت پرداخت‌شده خود را ۵،۴۵۵ میلیارد ریال به ثبت برساند. همچنین لازم به ذکر بوده که طبق گزارش ارائه شده، “وتعاون” تراز مثبت ۸۱ درصدی را از خود بر جای گذاشته است.

درآمد ماهانه “وتعاون” تا اسفند سال ۱۴۰۰

بر پایه این گزارش، درآمد ماهانه شرکت “وتعاون” از فروش حق بیمه در مقایسه با بهمن ماه با افزایش ۶۵ درصدی روبه‌رو شد که بیشترین درآمد آن به بخش بیمه «ثالث – اجباری» با ۶۴۶ میلیارد ریال تعلق گرفت.

همچنین پس‌ازآن بخش «زندگی – غیر اندوخته دار» توانست بیشترین درآمد “وتعاون” را با ۲۵۸ میلیارد ریال به نام خود ثبت کند.

این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان اسفندماه بیشترین درآمد را از رشته بیمه «ثالث – اجباری» با مبلغی بالغ‌بر ۳،۷۹۰ میلیارد ریال کسب کرد و توانست طی عملکرد تجمیعی خود تراز مثبت ۹۲ درصدی را برای سهامداران خود به ثبت برساند.

 

گروه تحقیق بورس نیوز

 

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ