۲۹ فروردین ۱۴۰۱ | 22:10
کد خبر : 88291

مدیرعامل بانک مسکن در پیامی روز ارتش را تبریک گفت

مدیرعامل بانک مسکن در پیامی سالروز گرامیداشت ارتش جمهوری اسلامی را به غیورمردان نیروی‌های زمینی، هوایی،دریایی و پدافند هوایی ارتش تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش برداشت روز، ، دکتر محمود شایان،در پیامی ۲۹ فروردین ماه، سالروز گرامیداشت ارتش جمهوری اسلامی را تبریک گفت.

وی در این پیام آورده است:دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول دوران انقلاب اسلامی و به ویژه جنگ تحمیلی رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های فراوانی از خود نشان داده‌اند که حاصل این حماسه‌آفرینی‌ها، موهبت امنیت و آرامش برای مردم ایران اسلامی است.

مدیرعامل بانک مسکن افزود:این جان فشانی‌ها در دل و ذهن مردم ایران به یادگار مانده و این همت عالی و ایثارگری خالصانه در تاریخ سراسر افتخار میهن عزیز اسلامی‌مان نقش بسته است.

دکتر شایان تاکید کرد:امروز ارتش ولایتمدار و مکتبی با آمادگی تمام همچون دژی مستحکم اقتدار وعزت را برای کشورمان به ارمغان آورده است و روز به روز درخشش‌های بیشتری را از بزرگ مردان ارتش در عرصه‌های مختلف شاهد هستیم.

وی ادامه داد:ارتش انقلابی که به تعبیر مقام معظم رهبری، حزب الله و کلمه طیبه نامیده شده، به ویژه در حوزه فناوری دفاعی نیز پیشرو بوده و کارنامه درخشانی در حوزه بازآماد و تهیه و تولید ادوات و تجهیزات نظامی دارد و خودکفایی در عرصه دفاعی را به خوبی عملیاتی کرده است.

دکتر شایان اظهار داشت:۲۹ فروردین، سالروز گرامیداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران را به همه غیورمردان نیروهای زمینی، هوایی،دریایی و پدافند هوایی ارتش تبریک و تهنیت می گویم و آرزوی توفیق و سربلندی را برای همه این عزیزان دارم.

 

هیبنا

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ