۲۹ فروردین ۱۴۰۱ | 22:09
کد خبر : 88287

تقسیم مهربانی در پالایشگاه نفت تهران

پالایشگاه نفت تهران، همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن (ع)، جشنی برای شادمانی ایتام و خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرری برگزار کرد.

پالایشگاه نفت تهران طبق روال هر ساله ماه مبارک رمضان خود، شامگاه یکشنبه میزبان ۲۵۰ نفر از ایتام و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد بود.

این مراسم به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) هر ساله برای ایتام و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار می شود.

مسئولان پالایشگاه تمام تلاش خود را به کار بسته بودند تا در ۲ ساعتی که کودکان و نوجوانان شهرری میهمان آنان هستند، لحظات لذتبخشی برای آنان رقم بزنند از همین رو از تدارک کارهای مختلفی از خوانندگی گرفته تا آکروبات بازی دریغ نکرده بودند.

میزبان این مراسم، از هر فرصتی هم استفاده کرد تا بتواند با برگزاری مسابقات مختلف هدایایی نیز به کودکان و نوجوانان میهمان خود اهدا کند.

شاکر خفایی مدیر روابط عمومی پالایشگاه نفت تهران، تمام تلاش خود را به کار بست تا کوتاه و با زبانی کودکانه، کار و فعالیت پالایشگاه را به میهمانان توضیح دهد.

خفایی پالایشگاه نفت تهران را تولیدکننده سوخت بنزین خودروها و یا هواپیماها معرفی و این مجموعه را دارای ۲۳ محصول تولیدی اعلام کرد که در صنایع مختلف از رنگ سازی، لوازم آرایشی و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند.

وی این موضوع را هم اعلام کرد که این صنعت بزرگ در کنار پایتخت که ۱۴ درصد از سوخت کشور را تامین می کند، سعی کرده است تا از مسئولیت اجتماعی خود غافل نشود و همسایه خوبی برای شهروندان اهل شهرری باشد.

خفایی ادامه داد: در راستای همین مسئولیت، پالایشگاه این مراسم را تدارک دیده و نامش را “تقسیم مهربانی” گذاشته است.

مدیر روابط عمومی پالایشگاه نفت تهران در ادامه با اشاره به یتیم بودن پیامبر اکرم اسلام (ص) و امام علی (ع) تاکید کرد: بسیاری از دانشمندان و تاریخ سازان ایران زمین نیز یتیم و بی سرپرست و محروم از کانون گرم خانواده بودند اما با پشتکار خود به جایی رسیدند که نامشان در تاریخ به ثبت رسید.

وی سخنان خود را اینگونه به پایان رساند که شما هم می توانید با تلاش و پشتکار یکی از آینده سازان این کشور باشید و بتوانید در تاریخ این کشور نام خود را برجسته کنید.

شرکت پالایش نفت تهران با ظرفیت پالایش ۲۵۰ هزار بشکه در روز در حدود ۱۷ تا ۲۰ درصد انرژی کشور را تولید می کند، این پالایشگاه سال ۱۳۴۷ در کنار شهرری تاسیس شده و اینک مشتمل بر ۲ پالایشگاه جنوبی و شمالی است.

ایرنا

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ