۲۹ فروردین ۱۴۰۱ | 22:04
کد خبر : 88263

تحقق دستاوردهای نفت ستاره خلیج‌فارس با رهبری مهندس دادور

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: دستاوردهای امروز نفت ستاره خلیج‌فارس محقق نمی‌شد مگر با همت کارکنان و صبوری خانواده‌هایشان که در این راه رهبری مهندس دادور را همراهی کردند.

به گزارش برداشت روز، حجت‌الاسلام عبادی زاده با حضور در ضیافت افطاری خانواده بزرگ ستاره خلیج‌فارس با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مؤمنان روزه‌دار در این ماه پر خیر و برکت و تبریک ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) بیان کرد: از تلاش ها و زحمات برادر بزرگوار مهندس دادور تشکر دارم. مهندس دادور دو خصیصه دارند در ابتدا انسانی متواضع هستند و در دل نیروهای شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به خوبی جا کرده‌اند که این به دلیل خصلت‌های اخلاقی ایشان است و در طول دوران خدمت خود در مجموعه نفت ستاره خلیج‌فارس که پیش‌تر یک نام بود، تحولی را ایجاد کرده‌اند که این نشان از عمل‌گرا بودنشان است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در فرمایشاتشان از این اقدامات تجلیل کرده‌اند و به عنوان یک الگوی موفق به ویژه در صنعت نفت این موفقیت‌ها را مثال زده‌اند.

حجت‌الاسلام عبادی زاده افزود: دستاوردهای امروز نفت ستاره خلیج‌فارس محقق نمی‌شد مگر با همت کارکنان و صبوری خانواده‌هایشان که در این راه با رهبری مهندس دادور همراهی کردند و این تحولاتی را که شاهد هستیم جای شکر، تشکر و قدردانی دارد.

وی ابراز کرد: امیدواریم به فضل الهی در آینده نیز شاهد توفیقات و موفقیت‌های بیش از پیش ایشان در عرصه خدمتگزاری به جامعه، علی الخصوص صنعت نفت باشیم.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با توجه به قرارگیری در سالروز ولادت با سعادت امام حسن (ع)، گفت: امام حسن مجتبی (ع) جامع همه فضائل بود؛ هر ارزشی را دنبال کنید فضائل آن را در امام حسن (ع) خواهید دید و باید با الگو گیری از ایشان راه سعادت را پیشه بگیریم.

 

روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ