۲۸ فروردین ۱۴۰۱ | 20:29
کد خبر : 88098

مدیرعامل زیسکو: مهم‌ترین دغدغه ما، اشتغال افراد محلی است

صبح دیروز، 27 فروردین ماه، مدیرعامل زیسکو، به همراه مدیران واحدهای سرمایه انسانی، مسئولیت های اجتماعی، انتظامات و روابط عمومی شرکت، با سید رضا حسینی نژاد، سرپرست فرمانداری زرند دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش برداشت روز، در این دیدار دکتر سهراب نژاد ضمن تبریک انتصاب ایشان به عنوان سرپرست فرمانداری زرند، گفت: زیسکو به تنهایی نیمی از سرمایه‌گذاری هلدینگ بزرگ میدکو را به خود اختصاص داده و یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های فولادسازی در بخش خصوصی بعد از انقلاب است.

مدیرعامل زیسکو در ادامه گزارشی از فعالیت­ها و تولیدات کارخانه‌های زیرمجموعه شرکت فولاد زرند ایرانیان ارائه کرد و افزود: بیش از ۸۸ درصد نیروی انسانی شرکت بومی شهرستان و بیش از ۹۸ درصد بومی استان هستند و مهم‌ترین دغدغه دکتر پورمند، مدیرعامل میدکو، هم اشتغال افراد بومی است.

سرپرست فرمانداری زرند نیز در این دیدار با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص حمایت از تولید و ایجاد اشتغال گفت: از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در جهت تولید و ایجاد اشتغال در شهرستان حمایت خواهیم کرد.

حسینی­نژاد ضمن تقدیر از همکاری زیسکو در ترمیم سیل بندهای زرند، به تشکیل قرارگاه فرهنگی شهرستان هم اشاره کرد و گفت: هدف از تشکیل این قرارگاه، هدفمند کردن پرداخت­های صنایع و معادن در بخش مسئولیت‌های اجتماعی است.

 

روابط عمومی شرکت زیسکو

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ