۲۷ فروردین ۱۴۰۱ | 21:38
کد خبر : 87976

مشارکت بانک صادرات ایران در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌کریم

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌کریم با عنوان «قرآن؛ کتاب امید و آرامش» روز شنبه ٢٧ فروردین تا روز جمعه ٩ اردیبهشت سال جاری با مشارکت بانک صادرات ایران در مصلی بزرگ امام‌خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

به گزارش برداشت روز، ، بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با عنوان «قرآن؛ کتاب امید و آرامش» روز شنبه ٢٧ فروردین تا روز جمعه ٩ اردیبهشت سال جاری با مشارکت بانک صادرات ایران در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

بانک صادرات ایران به عنوان تنها بانک عامل نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌کریم با استقرار دستگاه‌های خودپرداز و استفاده از ظرفیت شرکت پرداخت الکترونیک سپهر تسهیل عملیات پرداخت و تراکنش‌ها در این نمایشگاه را به عهده دارد.

تمامی غرفه‌دارانی که تاکنون فرم درخواست پایانه فروشگاهی (pos) را تکمیل و ارسال کرده‌اند، پایانه‌های فروشگاهی برای آنها نصب و راه‌اندازی شده است. سایر غرفه‌دارانی نیز که تاکنون موفق به افتتاح حساب یا تکمیل درخواست این دستگاه‌ها نشده‌اند، می‌توانند تا روز یکشنبه ٢٨ فروردین به شعب بانک صادرات ایران و یا در ساعات نمایشگاه به غرفه اجرایی این بانک و شرکت پرداخت الکترونیک سپهر در نمایشگاه مراجعه و نسبت به افتتاح حساب و درخواست پایانه فروشگاهی اقدام کنند.

بیست و نهمین نمایشگاه قرآن‌کریم از ٢٧ فروردین مصادف با ١۴ ماه مبارک رمضان تا ٩ اردیبهشت‌ماه مصادف با ٢٧ ماه مبارک رمضان، همه روزه از ساعت ١٧ تا ٢۴ دایر است.

 

روابط‌عمومی بانک صادرات ایران

 

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ