۲۴ فروردین ۱۴۰۱ | 22:10
کد خبر : 87881

استاندار آذربایجان شرقی:

با کمک گروه بهمن جزو سه تولید کننده برتر خودرو در کشور تبدیل می‌شویم

استاندار آذربایجان شرقی در نشستی مشترک با مدیران گروه بهمن گفت: اراده داریم تا اتوبوس، کامیون و کشنده در استان افزایش تولید شود و در این زمینه از پتانسیل گروه بهمن استفاده خواهیم کرد.

به گزارش برداشت روز، امروز استاندار آذربایجان شرقی ومدیران ارشد گروه بهمن طی نشستی مشترک درباره اقدامات توسعه‌ای بهمن و استفاده از پتانسیل‌های این گروه در استان به گفت‌و‌گو پرداختند.
زین‌العابدین رضوی خرم استاندارآذربایجان شرقی گفت: حضور گروه بهمن در استان باید به گونه‌ای باشد که باعث توسعه صنعت آذربایجان شرقی شود.
وی در همین رابطه افزود: اراده داریم تا تولید اتوبوس، کامیون و کشنده در استان توسعه یابد و دراین زمینه از پتانسیل گروه بهمن استفاده خواهیم کرد. وی در همین رابطه تاکید کرد: هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
عابدین خرم با تاکید بر اینکه آذربایجان شرقی می‌تواند با کمک گروه بهمن جزو سه تولید کننده برتر خودرو در کشور تبدیل شود، اضافه کرد: دولت از حرکت در مسیر تولید خودروهای تجاری حمایت خواهد کرد.
در این دیدار مدیرعامل گروه بهمن بیوک علیمرادلو گزارشی از توسعه این گروه در آذربایجان شرقی داد و خواستار حمایت‌های منطقه‌ای به منظور توسعه گروه بهمن شد.
در پایان جمشید ایمانی ریس هیات مدیره گروه بهمن تاکید کرد که برای توسعه تامین سرمایه نیاز است و در استان توجه و نگاه ویژه به تولید هم اکنون وجود دارد این موضع هرچه بیشتر رواج یابد بخش خصوصی تمایل بیشتری به توسعه فعالیت پیدا می کند.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ