۲۳ فروردین ۱۴۰۱ | 21:37
کد خبر : 87667

گروه خودروسازی سایپا پیشتاز در رنگ خودرو

ضخامت لایه های رنگ محصولات گروه خودروسازی سایپا کاملا استاندارد و حتی بالاتر از اعداد مصوب و تکلیف شده است.

به گزارش برداشت روز، گروه خودروسازی سایپا همواره در بخش رنگ خودرو پیشتاز بوده و در رنگ آمیزی بدنه های تولید از ربات های پیشرفته و رنگ های پایه آب و حلال مطابق با آخرین تکنولوژی روز صنعت خودروسازی استفاده می کند.

گروه خودروسازی سایپا سعی و تلاش کرده که با هدف ارتقای کیفیت، تمام استانداردهای مربوط به تولید خودرو را رعایت کند و حتی فراتر از استانداردهای محول شده، حرکت کند. حوزه رنگ نیز از این قاعده استثناء نیست به گونه ای که این مجموعه ضمن استفاده از بهترین نوع رنگ، ضخامت لایه های رنگی را به طور کامل رعایت کرده است.

ضخامت رنگ خودرو در محصولات سایپا به صورت روزانه و مستمر در هر شیفت کنترل می شود و گزارش ها، به صورت مستند وجود دارد. از این رو تمام اقدام های که در این خصوص انجام می شود بر اساس اصول و قواعدی است که تمام خودروسازان جهانی دنبال می کنند.

با توجه به اطمینان از وضعیت رنگ محصولات سایپا، این مهم (رنگ خودروها) در محصولات سایپا بین ۳ تا ۵ سال گارانتی دارد، لذا تمام مشتریان این مجموعه می توانند به رنگ خودروهای خود اطمینان کامل داشته باشند.

تاکید می شود ضخامت قابل قبول رنگ خودروها مطابق با استانداردهای روز دنیا بین ۸۰ تا ۱۴۰ میکرون است که این ضخامت از بخش های رنگ ED، آستر، رویه و کلر تشکیل شده است، از آنجا که گروه خودروسازی سایپا در این حوزه سرمایه گذاری مناسبی انجام داده است، در تمام محصولات ضخامت رنگ بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ میکرون است.

شایان ذکر است فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن، ضخامت لایه های رنگ محصولات گروه خودروسازی سایپا، زیر سوال رفته است. توضیحات یاد شده گواه آن است که ادعاها نسبت به پایین بودن ضخامت رنگ محصولات سایپا به هیچ عنوان صحت ندارد.

 

سایپانیوز

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ