۲۲ فروردین ۱۴۰۱ | 22:24
کد خبر : 87552

مشارکت بانک توسعه تعاون در پویش آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

مدیر عامل بانک توسعه تعاون از مشارکت بانک در پویش آزادی زندانیان جرائم غیر عمد خبر داد.

به گزارش برداشت روز، ؛ حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون اظهار داشت: عمل به مسئولیت اجتماعی همواره در برنامه ها و اقدامات این بانک جایگاهی ویژه دارد و بانک توسعه تعاون در راستای حرکت در مسیر توسعه ای خود امسال نیز همچون سال های گذشته حضور فعالی در پویش آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و حمایت از خانواده آنان دارد.

وی افزود: بانک توسعه تعاون همگام با شبکه بانکی در اقدام خیرخواهانه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد حضور یافته است و از طریق کمک نقدی بانک، شرایط برای فراهم سازی چندین زندانی جرائم غیر عمد فراهم گردیده است.

مهدیان گفت: اقدامات نیکوکارانه جایگاهی ویژه در جامعه دارد و به ویژه ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای احیای سنت‌های حسنه است.

وی افزود : احسان و نیکوکاری کارکردهای زیادی در عرصه‌های فردی، اجتماعی، فرهنگی و معنوی دارد و قرابت و اشتراکات زیادی با امر تعاون در این خصوص وجود دارد همانطوریکه در آموزه های دینی و قرآن نیز به انجام کار نیک و تقوی، تعاون و همکاری تاکید فراوان شده است.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون خاطر نشان کرد: دانش و تجربه نشان داده است اقتصاد و جامعه بر مدار اخلاق به نحو بهتر و مساعدتری به گردش در می‌آید و ترویج فعالیت‌های خیرخواهانه به گسترش اخلاق در جامعه و کاهش میزان جرائم کمک زیادی می کند.

وی با بیان این مطلب که مبنای فعالیت بانکداری توسعه ای کمک به اشتغال و ارتقای سطح رفاه عمومی در جامعه است خاطرنشان کرد : بانک توسعه تعاون به عنوان بانک تخصصی توسعه ای توجهی ویژه به مسائل انسانی و اجتماعی و حل مشکلات افراد دارد.

مهدیان تاکید کرد: ما به عنوان یک نهاد مالی توسعه ای خود را مکلف به توانمندسازی جامعه می دانیم و از اقداماتی که در راستای توسعه باشد حمایت می کنیم.

 

روابط عمومی بانک توسعه تعاون

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ