۲۱ فروردین ۱۴۰۱ | 23:31
کد خبر : 87459

آغاز طرح نظارت بر اصالت قطعات یدکی شبکه خدمات پس از فروش سایپا / برخورد قاطع با عرضه کنندگان قطعات یدکی تقلبی و قاچاق سایپا

طرح نظارت بر اصالت قطعات یدکی شبکه خدمات پس از فروش محصولات سایپا در راستای اجرای طرح ویژه مبارزه با لوازم یدکی قاچاق و تقلبی وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از سایپا نیوز: «مهدی روزبهانی» رئیس کمیته مبارزه با کالاهای تقلبی و قاچاق شرکت سایپایدک، گفت: مجموعه خدمات پس از فروش سایپا در راستای ارائه خدمات و قطعات با کیفیت به مشتریان و اطمینان از عدم وجود قطعات غیر شرکتی در سطح نمایندگی‌ها و عاملیت‌ها، بازرسی در سطح شبکه نمایندگی‌ها و عاملیت‌های فروش قطعه و عاملین تعمیراتی را آغاز کرده است.
او از عزم جدی و قاطع در برخورد با اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در زمینه تولید، توزیع و فروش قطعات یدکی تقلبی و قاچاق محصولات سایپا در بازار خبر داد و تصریح کرد: کیفیت قطعات یدکی در مجموعه خدمات پس از فروش سایپا تضمین های لازم را دارد بود و این قطعات در بسته‌بندی اصلی عرضه می‌شوند لذا تامین قطعات و فرآیند تولید مطابق استانداردهای سخت‌گیرانه است.
روزبهانی تاکید کرد: فرآیند کنترل کیفیت برای محموله‌های قطعات یدک در مبادی ورودی به انبارهای سایپایدک به دقت مورد بازرسی قرار می گیرد و در صورت مشاهده هرگونه عدم انطباق، محموله مردود می شود.
او ادامه داد: کلیه قطعات یدکی توسط کارشناسان مورد بازرسی قرار گرفته و در صورت صدور گواهی مرغوبیت، قطعات قابل ارسال به انبار است.
رئیس کمیته مبارزه با کالاهای تقلبی و قاچاق شرکت سایپایدک با بیان اینکه نظارت و بازرسی سایپایدک در حوزه مبارزه با توزیع قطعات تقلبی و قاچاق مسبوق به سابقه بوده است، افزود: با ادامه بازرسی‌ها و همکاری با سازمان بازرسی اصناف و تعزیرات حکومتی، راه هر گونه سوء استفاده از نام و برند سایپایدک را مسدود خواهیم کرد.
او اظهار داشت: طرح بازرسی و نظارت سایپایدک در مبارزه با توزیع قطعات غیر اصلی در بازار، در تمام استان ها آغاز شده و به طور مستمر ادامه خواهد داشت.
گفتنی است، طرح بازرسی و نظارت بر اصالت قطعات یدکی شبکه خدمات پس از فروش سایپا با حضور سیدمحمدرضا موسوی؛ مدیرعامل سایپایدک و محمدرضا موسویان؛ مدیر بازرسی گروه خودروسازی سایپا آغاز شده است.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ