۲۱ فروردین ۱۴۰۱ | 23:28
کد خبر : 87443

برگزاری مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش محصولات سایپا / اسامی منتخبین دوشنبه اعلام می‌شود

مراسم قرعه کشی برای طرح پیش فروش یک ساله با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبین صبح روز دوشنبه، 22 فروردین ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد؛ در این میان طرح پیش فروش یکساله محصولات در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، بدون قرعه کشی بود.

به گزارش برداشت روز، به نقل از سایپا نیوز: با حضور نهادهای نظارتی، قرعه کشی طرح پیش فروش یکساله محصولات شاهین.جی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا.اس، کوییک.اس، کوییک آر با گیربکس معمولی و وانت سایپا با موتور ام.۱۳ برگزار شد.
در طرح پیش فروش محصولات سایپا ۹۰هزار و ۷۳۷ نفر شرکت کردند که ۸۱هزار و۵۱ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح۱۶ هزار و۳۰۰ خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۳۲هزار و ۶۰۰ نفر نیز به عنوان رزرو در نظر گرفته شده است.
در این طرح ۲هزار و ۶۵۰ دستگاه خودرو شاهین.جی عرضه می‌شود. علاوه بر این ۲ هزار و ۹۰۰ دستگاه کوییک با گیربکس معمولی،۵هزار و ۲۵۰ دستگاه ساینا.اس، ۲هزار و ۲۵۰ دستگاه کوییک.اس، هزار و ۸۵۰دستگاه کوییک.آر با گیربکس معمولی و هزار و ۴۰۰دستگاه وانت سایپا عرضه می شود.
همچنین در طرح پیش فروش محصولات سایپا برای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت۵ هزار و ۱۵۳ نفر شرکت کردند که ۵هزار و ۱۶ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۱۴ هزار و۹۰۰ خودرو است و با توجه به تعداد متقاضیان این طرح، قرعه کشی انجام نشد.
اسامی منتخبان طرح پیش فروش سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا صبح ۲۲ فروردین ماه بر روی سایت رسمی گروه سایپا منتشر خواهد شد و منتخبین به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت. همچنین اسامی طرح پیش فروش یکساله حمایت از خانواده و جوانی جمعیت پس از استعلام از سازمان ثبت و احوال کشور و پس از ۳ روز کاری اعلام خواهد شد.
گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح های پیش فروش، پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ