۲۱ فروردین ۱۴۰۱ | 23:10
کد خبر : 87397

بانک رفاه کارگران دعوت به همکاری می‌کند

بانک رفاه کارگران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان افراد واجد شرایط در مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و در رشته های مورد نیاز برای مشاغل بانکدار به منظور اشتغال در واحدهای بانک در سراسر کشور، دعوت به همکاری می کند.

به گزارش برداشت روز، ، متقاضیان از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، رفتاری و روانشناختی، تأیید صلاحیت های عمومی توسط گزینش، احراز توانایی ها و سلامت جسمی و روحی و…، در چارچوب قوانین و مقررات جاری به صورت قراردادی(مزایای بیمه درمانی و بازنشستگی تامین اجتماعی)، دعوت به همکاری می شوند.

بر اساس این گزارش، متقاضیان واجد شرایط تا روز یکشنبه ۴ اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت بانک رفاه کارگران به نشانی اینترنتی www.refah-bank.ir نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده در سامانه (با عنوان آگهی دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران) اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ۲۷ سال (متولدین ۱۳۷۴٫۰۲٫۰۴ به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ۳۰ سال (متولدین ۱۳۷۱٫۰۲٫۰۴به بعد) تا پایان مهلت ثبت نام، تعیین شده است.

این گزارش می‌افزاید، مدارک تحصیلی متقاضیان، بر اساس قوانین و مقررات جاری بانک، باید مورد تأیید مراجع ذی‌صلاح باشد و حداقل معدل قابل قبول فارغ التحصیلان دوره کارشناسی‌ و کارشناسی ارشد نمره ۱۵ تمام است.

لازم به ذکر است، کارت شرکت در آزمون برای مشاهده و چاپ روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت بر روی سایت ثبت‌نام قرار خواهد گرفت و زمان برگزاری آزمون کتبی نیز روزهای پنج شنبه یا جمعه(۲۲ و ۲۳) اردیبهشت ماه خواهد بود.

 

روابط عمومی بانک رفاه کارگران

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ