۲۱ فروردین ۱۴۰۱ | 23:08
کد خبر : 87394

شعبه امین بانک پارسیان آماده ارائه خدمات به مشتریان

عملیات بازسازی و تجهیز شعبه امین بانک پارسیان پایان یافت و این شعبه با طراحی جدید آماده ارائه خدمات نوین بانکی به مشتریان ارجمند است.

به گزارش برداشت روز، ؛ بر اساس این گزارش؛ آیین بازگشایی مجدد شعبه امین بانک پارسیان صبح روز یکشنبه ۲۱ فروردین‌ماه با حضور سیامک دولتی معاون شعب و پشتیبانی به همراه تعدادی از مدیران و کارکنان شعب بانک پارسیان برگزار شد.

سیامک دولتی معاون شعب و پشتیبانی بانک در آیین بازگشایی این شعبه در جمع مدیران بانک و کارکنان شعب ضمن قدردانی از مدیریت پشتیبانی بانک و همه‌کسانی که در راه اندازی مجدد این شعبه تلاش کرده اند،گفت: زحماتی که برای بازسازی و تجهیز این شعبه انجام‌شده، سرمایه ملی است و امیدواریم با این اقدام پتانسیل لازم برای خدمت به مردم منطقه فراهم شود.

وی بابیان اینکه شعبه امین از پتانسیل خیلی خوب و مناسبی در منطقه برخوردار است، افزود : بانک پارسیان به‌عنوان یک‌نهاد مالی وظایف مهمی در اقتصاد کشور به عهده دارد که می‌بایست بتوانیم به بهترین شکل به آن عمل کنیم.

معاون شعب و پشتیبانی بانک در ادامه به عملکرد سال گذشته بانک اشاره و عنوان کرد: درمجموع سال گذشته در سطح شعب رشد مناسبی داشتیم و شاهد رشد تقریبی در تمامی شاخصه‌های بانک چه از نظر تسهیلات و تعهدات و چه ازنظر منابع بودیم و درمجموع شعب روند مثبتی داشتند.

سیامک دولتی تصریح کرد : امیدواریم امسال نیز برنامه‌های منظم و منسجمی به‌ویژه از باب تسهیلات خرد و تعهدات موردتوجه قرار گیرد تا بتوانیم همچنان در مسیر خدمت رسانی مناسب به جامعه و سودآوری حرکت کنیم.

معاون شعب و پشتیبانی بانک با تأکید بر لزوم مشتری مداری و تکریم مشتریان گفت : باید بهترین نوع تعامل با مشتری را داشته و ضمن ارائه خدمات و تسهیلات اعتماد مشتریان را جلب و این امکان فراهم باشد که کلیه امور جاری مشتریان در بانک متمرکز شود.

وی خاطرنشان کرد: شعبه امین باوجود شرایط عالی و همکاران خوب شرایط سودآورتر شدن را هم دارد و ان شااله که در همین مسیر حرکت کند.

گفتنی است؛ شعبه امین بانک پارسیان با طراحی جدید به نشانی: تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان زهدی، نبش شمال شرقی چهارراه علامه طباطبایی پلاک ۳۱۳ از امروز۲۱ فروردین ماه آماده ارایه خدمات به مشتریان ارجمند است.

 

 

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ