۲۰ فروردین ۱۴۰۱ | 21:29
کد خبر : 87278

ارجاع ارزیابی و فرآیند کارشناسی به کارشناسان رسمی مرکز وکلا و مشاوران خانواده قوه قضائیه به سامانه ۱۵۱۵

مدیریت امور نظارت و حقوقی پست بانک ایران با ارسال اطلاعیه‌ای به مدیریت شعب استان‌ها و مناطق، از ارجاع ارزیابی و فرآیند کارشناسی به کارشناسان رسمی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه از طریق سامانه الکترونیکی 1515 خبر داد.

به گزارش برداشت روز، و به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران: اداره کل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه شماره ۰۰/۳۶۵۱۲۵ مورخ ۱۲/۱۴/ ۱۴۰۰ از پست بانک ایران خواست تا از اتخاذ رویه دوگانه در ارجاع کار کارشناسی به کارشناسان کانون کارشناسان رسمی دادگستری و کارشناسان مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه خودداری کند.
بر اساس این گزارش، پیش از این با هدف اجرای سند تحول قوه قضائیه راه اندازی سامانه ۱۵۱۵ طی نامه ۴۰۰/۹۲۳/ش مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ رئیس شورای عالی کارشناسان رسمی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه توسط بانک مرکزی ج.ا. ا به شبکه بانکی کشور اعلام شده بود.
در این سامانه تمام فرآیندهای کارشناسی به صورت کاملا الکترونیک اعم از دریافت پیش پرداخت حق الزحمه، گزارش کارشناسی، امضا، ممیزی و نظارت بر امور مربوطه انجام می شود.

 

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ