۱۹ فروردین ۱۴۰۱ | 21:03
کد خبر : 87231

پاسخگویی مستقیم مدیرعامل بانک مسکن به شهروندان البرزی

محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن در ستاد مردمی ادارات تابعه راه و شهرسازی استان البرز در قالب نوزدهمین سفر استانی هیات دولت در سال《تولید؛دانش بنیان و اشتغال آفرینی》روز پنجشنبه 18 فرودین به منظور گفتگو با مردم شریف استان البرز برای رفع مشکلات در سالن ستاد مردمی حضور یافت.

به گزارش برداشت روز، به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن: دکتر شایان مدیر عامل بانک مسکن و مهدی بلوچی مدیر شعب استان البرز با حضور در ستاد مردمی میز خدمت ادارات تابعه راه و شهر سازی مستقر در اداره کل راه و جاده های استان البرز از نزدیک با شهروندان البرزی دیدار و پاسخگوی درخواست ها و سوالات آنها بودند.
دکتر شایان هدف برپائی میز خدمت را تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندان دانست و گفت: میز خدمت رسیدگی به مشکلات مردم و دیدار آسان و چهره به چهره مردم با مسوولین می باشد.
وی با تاکید بر حفظ حقوق شهروندان و ضرورت برپایی میز خدمت در تمامی استان ها اظهار داشت: این میز خدمت فرصتی برای کارگشایی و کمک به مردم می باشد.
دکتر شایان در میز خدمت بانک مسکن با شهروندان استان البرز به گفتگو پرداخت و دستور رسیدگی فوری برای رفع مشکلات مربوط به مراجعین میز خدمت را صادر کرد.
مدیرعامل بانک مسکن در ستاد مردمی ادارات تابعه راه و شهرسازی از میزبانی مدیر کل راه و جاده ها نیز تشکر و قدردانی کرد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ