۱۹ دی ۱۴۰۰ | 18:39
کد خبر : 76798

رئیس شورای اسلامی شهر بافق:

وفاق و همدلی به سرعت عمل، کیفیت و کمیت کار بهبود می‌بخشد

اعضای شورای اسلامی شهر بافق صبح شنبه ۱۸ دیماه با مجتبی حمیدیان سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات شهر با یکدیگر گفتگو کردند.

به گزارش برداشت روز، اصغر رنجبر رئیس شورای اسلامی شهر در این دیدار ضمن تبریک انتصاب حمیدیان به عنوان سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی گفت: مشکلات وجود دارد و انتظار به حل آنان در مدت کوتاه نیست اما مردم باید بدانند که کارها در روند عادی خود در حال انجام است و این سبب همراهی آنان می شود.

رنجبر با بیان اینکه وفاق و همدلی به سرعت عمل،کیفیت و کمیت کار بهبود می بخشد،افزود: مجموعه عظیمی از شهر مرتبط به شرکت سنگ آهن مرکزی هستند و در اقداماتی که برای حوزه مبلمان شهری،عمرانی و فرهنگی اجتماعی شهر انجام می گیرد اثر گذار و مرتبط است.

وی با بیان اینکه شرکت سنگ آهن در دوره های مختلف به مسئولیت های اجتماعی خود عمل نموده است به ویژه در بحران ها و بیماری کرونا که پشتوانه ای برای مردم بوده است،اظهار کرد: اگر مساعدت و همراهی شرکت سنگ آهن نبود با مشکلات جدی در بحث روندکار و درمان مواجه می شدیم.

رنجبر با اشاره به نیاز مساعدت ها در حوزه آموزش و پرورش گفت: ساخت آموزشگاه های خیریه در بافق انجام می گیرد و ۲ مدرسه نیز با مساعدت شرکت سنگ آهن مرکزی احداث می شود و خواستار کمک ویژه در بحث مسئولیت های اجتماعی هستیم.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره ایجاد ناآرامی در شهر توسط برخی در فضای مجازی،عنوان کرد: اکنون که زمان وفاق و همدلی برای انجام کارها است به موضوعاتی دامن زده می شود. متاسفانه گاهی از بیرون نگاهی به موضوعات می شود و رسانه ای می کنند. ممکن است در روند هر کاری اشکالات و ضعف های به وجود آید و باید در داخل همان مجموعه براساس قانون برخورد و حل شود.

 

مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی