۰۸ دی ۱۴۰۰ | 19:26
کد خبر : 75449

نوآوریها، اختراعات و ابتکارات برتر در فولادسازی و ریخته گری مداوم

در پی برگزاری دومین کنفرانس ریخته گری در سوم و چهارم اسفندماه با تصمیم کمیته سیاستگذاری این کنفرانس به منظور پاسداشت زحمات متخصصین، صنعتگران و پژوهشگران فعال در زمینه های مرتبط با فولادسازی و ریخته گری مداوم، مقرر شد در طی کنفرانس از نوآوریها، اختراعات و ابتکارات برتر در زمینه های فولادسازی و ریخته گری مداوم تقدیر به عمل آید.

به گزارش برداشت روز، در پی برگزاری دومین کنفرانس ریخته گری در سوم و چهارم اسفندماه با تصمیم کمیته سیاستگذاری این کنفرانس به منظور پاسداشت زحمات متخصصین، صنعتگران و پژوهشگران فعال در زمینه های مرتبط با فولادسازی و ریخته گری مداوم، مقرر شد در طی کنفرانس از نوآوریها، اختراعات و ابتکارات برتر در زمینه های فولادسازی و ریخته گری مداوم تقدیر به عمل آید. به این منظور متخصصین، صنعتگران و پژوهشگران گرامی میتوانند نوآوریها، اختراعات و ابتکارات برتر خود در زمینه های فوق را جهت داوری به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

خواهشمند است شرکت کنندگان محترم در ارسال نوآوریها، اختراعات و ابتکارات برتر خود به نکات زیر توجه نمایند:

 

• نوآوریها، اختراعات و ابتکارات برتر شرکت کنندگان در قالب راهنمای نگارش نوآوریها، اختراعات و ابتکارات برتر آماده شود.

• فایل هر نوآوری، اختراع یا ابتکار (به دو صورت Word وPDF ) به همراه فرم ثبت نام در همایش به پست الکترونیکی همایش (iscc@hosco.ir) ارسال شود.

• در عنوان ایمیل (Subject)، عبارت “نوآوری” به همراه نام و نام خانوادگی شرکتکننده مسئول و نام شرکت/ دانشگاه/ …. نوشته شود.