۰۸ دی ۱۴۰۰ | 19:25
کد خبر : 75446

تجربیات برتر در زمینه فولادسازی و ریخته‎گری مداوم

در پی برگزاری دومین کنفرانس بین المللی فولادسازی و ریخته گری مداوم در سوم و چهارم اسفندماه سال جاری کمیته سیاستگذاری این کنفرانس در پاسداشت زحمات متخصصین، صنعتگران و پژوهشگران فعال در زمینه های مرتبط با فولادسازی و ریخته گری مداوم، مقرر شد در طی کنفرانس از تجربیات برتر در زمینه فولادسازی و ریخته گری مداوم تقدیر به عمل آید.

به گزارش برداشت روز، در پی برگزاری دومین کنفرانس بین المللی فولادسازی و ریخته گری مداوم در سوم و چهارم اسفندماه سال جاری کمیته سیاستگذاری این کنفرانس در پاسداشت زحمات متخصصین، صنعتگران و پژوهشگران فعال در زمینه های مرتبط با فولادسازی و ریخته گری مداوم، مقرر شد در طی کنفرانس از تجربیات برتر در زمینه فولادسازی و ریخته گری مداوم تقدیر به عمل آید. به این منظور متخصصین، صنعتگران و پژوهشگران گرامی میتوانند تجربیات خود در زمینه های فوق را جهت داوری به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

خواهشمند است شرکت کنندگان محترم در ارسال تجربیات برتر خود به نکات زیر توجه نمایند:

 

• تجربیات شرکت کنندگان در قالب راهنمای نگارش تجربیات برتر طبق پوستر پیوست آماده شود

• فایل هر تجربه (به دو صورت Word وPDF ) به همراه فرم ثبت نام در همایش به پست الکترونیکی همایش (iscc@hosco.ir) ارسال شود.

• در عنوان ایمیل (subject)، عبارت “تجربیات” به همراه نام و نام خانوادگی شرکتکننده مسئول و نام شرکت/ دانشگاه/ …. نوشته شود.