۰۴ دی ۱۴۰۰ | 18:54
کد خبر : 74663

انتصاب معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حکمی مهدی صادقی نیارکی را به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه ایدرو منصوب کرد.

به گزارش برداشت روز، در حکم محسن صالحی نیا بر مطالعه ، بررسی و بازنگری برنامه ها و استراتژی های کلان سازمان ، نیاز سنجی ، مطالعه دقیق و نظارت اثر بخش بر طرح ها و پروژه های سازمان ، بازنگری و بهبود نظام ها و فرایند های سازمانی ، بازنگری در روش های جذب ، نگهداشت و توسعه سرمایه انسانی و اشاعه فرهنگ تعالی سازمانی تاکید شده است .

محسن صالحی نیا در مراسم معارفه صادقی نیارکی با قدردانی از زحمات مرتضی واسعی در مدت تصدی سرپرستی معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان گفت : حضور صادقی نیارکی در ایدرو را با توجه به تجارب ارزنده شان غنمیت می دانیم.

صادقی نیارکی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه رویکردش تفویضی و مشارکت جویانه است ، تصریح کرد: ایدرو از پتانسیل های خوبی برخوردار است که بهبود فعالیت ها می تواند در دوره ای کوتاه نتایج ملموسی را بدنبال داشته باشد .

صادقی نیارکی که پیش از این معاون امور صنایع وزارت صمت بود ، اخیرا با حکم وزیر صمت و مصوبه مجمع عمومی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به عنوان عضو موظف هیات عامل ایدرو منصوب گردیده است.

 

ایدرو نیوز