۲۷ آذر ۱۴۰۰ | 13:11
کد خبر : 73655

رفع مشکل زوج خبرنگار توسط بانک مسکن

روز گذشته خبری درخصوص مشکل زوج خبرنگار به دلیل معوقه تسهیلات بانک مسکن در رسانه ها منتشر شدو در کمتر از یک روز مسوولان این بانک از رفع این مشکل خبر دادند.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن ـ هیبنا، رسالت بانک مسکن همواره کمک به خانه دار کردن مردم با ارایه تسهیلات با کمترین نرخ سود و طولانی ترین زمان تقسیط در شبکه بانکی کشور است که در این مسیر نیز سعی شده تا با آحاد مردم متناسب با شرایط درآمدی آنان همکاری و مساعدت شود.

در پی انتشار خبری درخصوص مشکل زوج خبرنگار به دلیل معوقه تسهیلات بانک مسکن، مسوولان مربوطه با پیگیری این موضوع با دعوت از مشتری و مذاکره با وی، مقرر شد مشتری برای پرداخت بدهی به روش تقسیط اقدام کند.شایان ذکر است هیچ مزایده ای برگزارنشده واقدامات بانک درراستای عدم پرداخت اقساط توسط مشتری بوده است.

لازم به ذکر است یکی از راه های افزایش توان پرداخت تسهیلات بانک مسکن پرداخت به موقع اقساط از سوی تسهیلات گیرندگان است و به طور حتم با پرداخت به موقع اقساط از سوی وام گیرندگان چرخه اعطای تسهیلات بانک مسکن سریع شده و مشتریان بیشتری از تسهیلات مسکن بهره مند خواهند شد.