۰۹ آذر ۱۴۰۰ | 13:45
کد خبر : 71236

صندوق تأمین خسارت‌های بدنی/

تقدیر از خدمات ارزشمند و صادقانه صندوق تأمین خسارت‌های بدنی در مراسم بزرگداشت هفته بسیج در استان اردبیل صورت گرفت

در مراسم بزرگداشت هفته بسیج در استان اردبیل رئیس کل دادگستری استان حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا کثیرلو از خدمات ارزشمند و صادقانه شعبه اردبیل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی تقدیر نمود.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی؛ مراسم بزرگداشت هفته بسیج در استان اردبیل با تقدیر ازخدمات ارزشمند و صادقانه شعبه اردبیل صندوق در سالن ولایت سپاه و با مشارکت سازمان بسیج حقوقدانان سپاه حضرت عباس (ع)، اداره کل دادگستری استان و اداره کل زندان‌های استان برگزار گردید.

بنا بر این گزارش در این مراسم مدیر ستاد دیه استان اردبیل جناب آقای محبوبی با ارائه گزارش آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد و عمد سبک مالی اظهار داشت: که با اقدامات و پیگیری و حمایت‌های صندوق تأمین خسارت‌های بدنی در حال حاضر استان اردبیل فاقد زندانی ناشی از حوادث رانندگی می‌باشد.

مدیر ستاد دیه استان خاطر نشان کرد: از ابتدای افتتاح شعبه صندوق در استان تعداد قابل توجهی زندانیان ناشی از حوادث رانندگی با همکاری صندوق تأمین خسارت‌های بدنی آزاد و به آغوش خانواده بازگشته و با حمایت‌های اقتصادی این نهاد از آسیب‌های اجتماعی و روانی جلوگیری و منجر به تحکیم خانواده‌ها شده است.

ایشان با اشاره به اینکه خسارت ذینفعان و زیان‌دیدگان پرونده‌ها پرداخت شده بیان کرد: صندوق تأمین خسارت‌های بدنی با پرداخت خسارت‌های ناشی از حوادثی که مقصر آنها فاقد بیمه‌نامه می‌باشد باعث جلوگیری از ورود تعداد قابل توجهی از افراد به زندان شده است.

محبوبی مدیر ستاد دیه استان خدمات صندوق تامین خسارت‌های بدنی را بسیار ارزشمند توصیف نموده و کمال تشکر و قدردانی خود را ابراز نمود.

میراحمدزاده مدیر شعبه صندوق تأمین خسارت‌های بدنی استان اردبیل مطرح کرد: با هم‌‌افزایی و تلاش همکاران همواره کوشیده است تا با تعامل مستمر و بهینه با شرکت های بیمه و سایر مراجع ذیربط قضایی و اجرایی و ستاد دیه استان اردبیل در راستای تحقق اهداف سازمانی صندوق تامین خسارت‌های بدنی با اتکال به خداوند متعال پاسخگوی پرونده‌های تحت رسیدگی برآید.

در پایان مراسم به پاس زحمات و اقدامات صندوق تأمین خسارت‌های بدنی در این استان رئیس کل دادگستری استان اردبیل حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا کثیرلو و رئیس مجتمع شورای حل اختلاف استان حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا علوی و فرمانده سپاه استان سردار محمدی فر، مدیر کل زندان‌های استان اردبیل جناب آقای امجدی، دادستان نظامی استان اردبیل جناب آقای ملکی و فرماندهان سپاه و بسیج استان و مدیر و اعضای هیت امنای ستاد دیه استان اردبیل ضمن توفیق روزافزون مدیر و پرسنل صندوق با تقدیم لوح تکریم و اهدای یک جلد کلام‌الله مجید، کمال تشکر و قدردانی خود را اعلام کردند.

لازم به ذکر است جلسه‌ی فوق به صورت آنلاین با حضور فرمانده بسیج مستضعفین سردار سلیمانی، دادستان کل کشور حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا منتظری، معاون دادستان کل کشور و معاون محترم پارلمانی ریاست جمهوری دکتر سید محمد حسینی آغاز گردید.

 

 

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ