۰۷ آذر ۱۴۰۰ | 19:18
کد خبر : 71012

از ابتدای سال 1400؛

بانک توسعه تعاون ۳۸۰۰ میلیارد ریال وام ازدواج پرداخت کرده است

مدیر عامل بانک توسعه تعاون از پرداخت 3800 میلیارد ریال قرض الحسنه ازدواج جوانان طی هشت ماهه ابتدایی سالجاری، خبر داد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون: «حجت اله مهدیان» مدیر عامل بانک توسعه تعاون، گفت: پرداخت قرض الحسنه ازدواج جوانان از مهمترین تکالیف بانک توسعه تعاون است که بانک آن را فراتر از تکلیف، بلکه به عنوان مسئولیت اجتماعی و رویکردی تسهیلی برای آسان‌سازی ازدواج جوانان دنبال می‌کند.
وی اظهار داشت: تسریع در فرآیند ثبت نام زوجین، راهنمایی، آسان گیری در تکمیل مدارک مورد نیاز همواره در دستور کار بوده است و شعب بانک حداکثر اهتمام مساعدت را در ارائه این خدمت اعتباری به ذینفعان در نظر دارند.
مهدیان خاطر نشان کرد: ۴۴۶۷ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج جوانان به میزان ۳۸۰۰ میلیارد ریال طی هشت ماهه ابتدایی سال جاری رداخت گردیده است و ۱۴۶۹ نفر نیز در صف انتظار قرار دارند.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون، گفت: بانک مرکزی مدیریت دقیق و هدفمندی بر نحوه پرداخت تسهیلات تکلیفی دارد و شبکه بانکی نیز ملزم به پاسخگویی شفاف و ارائه عملکرد هستند. در خصوص وام ازدواج نیز بانک توسعه تعاون با چینش فرآیندی منسجم و سازماندهی ارکان مرتبط، به صورت ماهیانه درخواست‌های ارائه شده در سامانه را با راهنمایی متقاضیان، به مرحله پرداخت می‌رساند و در مقام پاسخ نیز به طور منظم تعداد و ارزش وام پرداختی و تعداد نفرات در صف انتظار را اعلام می‌نمایند.
گفتنی است، تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج برای هر یک از زوج‌ها در سال جاری مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ده ساله است. این تسهیلات برای زوج‌های زیر ۲۵ سال و زوجه‌های زیر ۲۳ سال یکصد میلیارد ریال است.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ