۰۷ آذر ۱۴۰۰ | 19:15
کد خبر : 71003

در مراسمی با حضور مدیرعامل:

قهرمانان مسابقات فوتبال گل کوچک بیمه آسیا مشخص شدند

مسابقات فوتبال گل کوچک بیمه آسیا "جام بسیج"، با حضور 16 تیم از بخش های مختلف شرکت برگزار شد و تیم های برنده این مسابقات مشخص شدند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، در مسابقات فوتبال گل کوچک بیمه آسیا با عنوان “جام بسیج” ۱۶ تیم از بخش های مختلف شرکت به رقابت با یکدیگر پرداختند و در نهایت چهار تیم به مرحله رده بندی و نهایی راه یافتند.
بنا براین گزارش، در آخرین روز مسابقات و مراسم اختتامیه که با حضور مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل، معاونان مدیرعامل، مدیران و جمع زیادی از کارکنان بیمه آسیا برگزار شد، چهار تیم مذکور به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان، تیم بسیج با غلبه بر تیم امور مالی عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد و تیم های امورمالی، صندوق امداد کارکنان به ترتیب در جایگاه های دوم تا سوم قرار گرفتند.
در این مسابقات همچنین تیم پیشکسوتان، جام اخلاق مسابقات را دریافت کرد و آقای محمد رضا احسانی زاده از تیم امور مالی به عنوان آقای گل مسابقات معرفی شد.
در مراسم اختتامیه این مسابقات که در سالن ورزشی بیمه آسیا در شعیه شرق برگزار شد، جام قهرمانی و جام اخلاق توسط مدیرعامل و هیات همراه به تیم های برگزیده اهدا شد و اعضای کلیه تیم ها با مدیرعامل و هیات همراه عکس یادگاری گرفتند.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ