۰۳ آذر ۱۴۰۰ | 19:20
کد خبر : 70569

تغییرات مدیریتی جدید در شرکت آهن و فولاد ارفع؛

معاونت های بهره برداری و فناوری و توسعه مشخص شدند

طی احکامی جداگانه آقایان سید محمد موسوی به عنوان سرپرست معاونت بهره برداری و همچنین محمد شرکایی به عنوان معاون فناوری و توسعه این شرکت منصوب گردیدند.

به گزارش برداشت روز، مهندس محمدی در جلسه معارفه معاونین جدید شرکت، با تقدیر از زحمات چندین ساله مهندس بهرامی در شرکت آهن و فولاد ارفع، خاطر نشان کرد: بلاشک به ثمر رسیدن پروژه عظیم افزایش ظرفیت واحد احیا مستقیم (زیر سقف) که با موفقیت به پایان رسید، مرهون زحمات و تلاش های شبانه روزی یکایک کارکنان و مدیران مجموعه نظیر آقای بهرامی و سایر دوستان است که به نوبه ی خودم از همه عزیزان بویژه ایشان تقدیر و تشکر می نمایم.

مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع در ادامه ضمن آروزی توفیق برای معاونین جدید شرکت، آقایان شرکایی در معاون فناوری و توسعه و همچین موسوی به عنوان سرپرست معاونت بهره برداری، در سخنانی رویکرد تغییرات مدیریتی در شرکت را بهره گیری از نیروی جوان و با سابقه به همراه استفاده از تجربیات مدیران گذشته خواند و افزود: خوشبختانه با توجه به تلاش های صورت گرفته امروز شاهد آن هستم که در شرکت آهن و فولاد ارفع موضوع پرورش مدیران در معاونت ها و خصوصا در معاونت بهره برداری مد نظر قرار گرفته و ما امروز می‌توانیم به جوانان اعتماد کنیم.

مهندس محمدی در پایان سخنان خود عنوان نمود: قطعاً در ادامه از تجربیات موثر آقای بهرامی در سمت مدیر مجتمع استفاده خواهیم کرد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ