۰۲ آذر ۱۴۰۰ | 22:09
کد خبر : 70472

منطقه ویژه اقتصادی لامرد/

بازدید نائب رئیس مجلس شورای اسلامی از پروژه های شاخص و فعال منطقه ویژه اقتصادی لامرد

علی نیکزاد به همراه دکتر موسوی نماینده مردم محترم لامرد و مهر و جمعی از معاونان وزرا و مدیران ارشد وزارتخانه ها در سفر یک روزه خود به منظور نظارت میدانی از طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و صنعتی وارد لامرد شد.

به گزارش برداشت روز، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به سایت مورد استقبال مهندس انصاری مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد قرار گرفت. نیکزاد پس از ورود به منطقه ویژه اقتصادی لامرد و بازدید میدانی از ظرفیت ها و پتانسیل های این مجموعه بزرگ اقتصادی از جمله سایت احداث نیروگاه ۹۱۳مگاواتی بازدید کرد. در این بازدید مدیر عامل هلدینگ برق و انرژی غدیر اظهار امیدواری کرد : ۱۸ ماه دیگر واحد اول نیروگاه ۹۱۳ مگاواتی وارد مدار می شود. وی در ادامه با حضور در بزرگترین پروژه منطقه ویژه اقتصادی لامرد (آلومینیوم جنوب) از دستاوردها و فرآیند تولید کارخانه آلومینیوم جنوب بازدید به عمل آورد و طی آیینی سلول احیا شماره ۲۰۰ مجتمع صنایع آلومینیوم وارد مدار تولید شد. نایب رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه از پروژه انتقال آب از دریا که به منظور تامین آب صنایع انرژی بر لامرد در حال اجرا می باشد بازدید به عمل آورد.
مهندس احسان انصاری مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد که در فرمانداری لامرد در جلسه جمع بندی پروژه ها در حضور دکتر نیکزاد و نمایندگان دولت سخن می گفت با اشاره به فعالیتهای صورت گرفته در منطقه ویژه اقتصادی لامرد اظهار داشت: زیر ساخت ها از قبیل آب، برق و گاز را توسعه دادیم. برای سرمایه گذار فرش قرمز پهن کرده و آماده جذب سرمایه گذار هستیم. مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استقبال سرمایه گذاران در حوزه پتروشیمی در سایت لامرد خطاب به نمایندگان دولت، خواستار تخصیص خوراک پتروشیمی ها و گاز صنایع شدند. وی در پایان از اجرایی کردن پروژه های زیر ساختی در منطقه ویژه با اعتباری بالغ بر ۸ هزار میلیارد ریال خبر داد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ