۲۹ آبان ۱۴۰۰ | 09:57
کد خبر : 69769

پیام تبریک مدیر عامل صندوق تامین خسارتهای بدنی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

مهندس مجید بهزادپور مدیر عامل صندوق تامین خسارتهای بدنی با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی؛ متن پیام مهندس مجید بهزادپور بدین شرح است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

«بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند. امام خمینی (ره)»

«تا هنگامی که بسیج است هیچ تهدیدی متوجه نظام اسلامی نخواهد شد. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)»

بسیج دریایی از معانی و مفاهیم عمیق معنوی است که ولایتمداری، ایمان و از خودگذشتگی، شور، شعور و بصیرت را می‌توان در راهرو این راه الهی ارزشی به وضوح دید.

بسیج که به مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملی ایران اسلامی تبدیل شده در تمام ادوار درخشان انقلاب اسلامی توانسته است موجبات سرافرازی و اقتدار ملی این مرز و بوم را فراهم نماید.

بی‌شک امروزه سیره و روش بسیج این نیروهای عظیم، تبدیل به یک تفکر شده است یعنی «تفکر بسیجی» و هدف بالاتر و والاتر این است که این تفکر همواره در تار و پود جامعه جاری و در تمامی عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی نیز منشاء اثرات مفید و مؤثر می‌باشد.

هفته بسیج فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و بیعت با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی، فرا رسیدن هفته بسیج این شجره طیبه و یادگار امام راحل را به محضر مقام معظم رهبری، آحاد مردم و به‌ویژه بسیجیان، تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون همه عزیزان، در راه تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی را از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

مجید بهزادپور

مدیرعامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ