۲۸ آبان ۱۴۰۰ | 18:34
کد خبر : 69745

«صحنه» با همت بانک پاسارگاد صاحب مدرسه جدید شد

در راستای محرومیت‌زدایی و ایجاد فرصت برابر برای تحصیل دانش‌آموزان عزیز کشورمان، آئین افتتاح مدرسۀ «شهید مفتح» که با حمایت‌های مالی و معنوی بانک پاسارگاد در روستای «صحنه» از توابع شهرستان آق‌قلای استان گلستان ساخته و تجهیز گردیده است با حضور مدیران بانک پاسارگاد و مسئولان محلی برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، در ادامه پیشبرد اهداف والای بانک پاسارگاد در توسعۀ فرهنگ و آموزش کشور، طی مراسمی با حضور دکتر مجید قاسمی مدیرعامل و تعدادی از مدیران بانک پاسارگاد، مسئولان آموزش و پرورش استان و جمعی از خیرین و مقامات محلی شهرستان آق‌قلا، مدرسۀ چهارکلاسۀ شهید مفتح در مقطع متوسطۀ اول، در روز چهارشنبه مورخ ۲۶آبان ۱۴۰۰ در روستای «صحنه» از توابع شهرستان آق‌قلای استان گلستان افتتاح شد. این مدرسه با ۷۴۵مترمربع فضای آموزشی در قالب چهار کلاس درس و ۲۰۰ مترمربع محوطه، در این روستای سیل‌زده آماده و تجهیز شده و در اختیار بیش از ۱۱۰ دانش‌آموز عزیز این منطقه که از فضای آموزشی ایمن و استاندارد محروم بودند قرار گرفت.

دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد در حاشیۀ مراسم افتتاح این مدرسه در پاسخ به خبرنگار صداوسیمای استان، ضمن تشکر از همراهی و پیگیری‌های مسئولان شهرستان آق‌قلا و مدیران آموزش و پروش این منطقه اظهار داشت؛ بانک پاسارگاد از میان ۸۵ مدرسه‌ای که با وقوع سیل در مناطق مختلف کشور دچار آسیب جدی شده و از بین‌رفته بودند، نوسازی و ساخت ۳۰ باب مدرسه را تقبل کرد که ساخت سه باب از آن‌ها در شهرستان آق‌قلا برنامه‌ریزی شد. دکتر قاسمی در ادامه با اشاره به آمار کل مدارس ساخته‌شده توسط بانک پاسارگاد عنوان داشت که در راستای فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی این بانک تعداد ۴۳ مدرسه و۱۷ کتابخانه در سراسر کشور احداث شده است. وی در پایان ابراز امیدواری کرد که این مدارس و امکانات آموزشی بتواند فرزندان این خطه را که مملو از استعداد، مهربانی و عشق به وطن هستند، برای مدیریت آینده کشور آماده و تربیت کند.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ