۲۶ آبان ۱۴۰۰ | 19:04
کد خبر : 69591

“توانمندسازی” با راهبرد پیوند صنعت و دانشگاه توسط ایمیدرو

بخشی از استراتژی "توانمندسازی" ایمیدرو در قالب همکاری با دانشگاه ها و مراکز علمی در حال اجرا است و در این زمینه از برگزاری جشنواره های اینوماین با راهبری ایمیدرو، می توان به عنوان فصل جدید تجاری سازی ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی یاد کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، برگزاری جشنواره اینوماین از رویکردهای ایمیدرو در راستای پیوند صنعت و دانشگاه است. موسسه پژوهشی و آموزشی مشترک دانشگاه تهران و ایمیدرو(موسسه یونیدرو)، بازوی اجرایی این ۲ مجموعه است.
تجربه موفق برگزاری دو جشنواره اینوماین در سال های ۹۷ و ۹۸ که مورد استقبال جامعه معدن و صنایع معدنی قرار گرفت، ایمیدرو و دانشگاه تهران را بر آن داشت تا با تکیه بر تجارب پیشین، در راستای ایجاد و استمرار حلقه‌های ایجاد شده و همچنین تجاری‌سازی ایده‌ها و ظرفیت‌های دانش‌بنیان کشور گام بردارند.
بر این اساس، در جشنواره اینوماین ۲، دو ایده تجاری سازی شد و در اینوماین ۳ که پاییز امسال برگزار شد؛ ۱۳۰ ایده به جشنواره ارسال و در نهایت ۲۱ ایده برتر معرفی شد. در اینوماین سه، ۴۹ تفاهم‌نامه بین استارتاپ‌ها، نوآوران، شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های بزرگ و صنعتی امضا شده است.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ