۲۴ آبان ۱۴۰۰ | 20:02
کد خبر : 69239

جبران تمام هزینه‌های دندانپزشکی با طرح جدید بیمه سرمد

بیمه دندانپزشکی انفرادی سرمد، تمامی هزینه‌های درمانی دندانپزشکی افراد 12 تا 65 سال را تحت پوشش قرار می‌دهد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، همین چند روز پیش بود که رسانه‌ها، گزارشی درباره کاهش مراجعه مردم به دندان‌پزشکان و دور شدن آنها از خدمات دندانپزشکی منتشر کردند. گزارشی که نشان می‌داد دیگر «پیشگیری بر درمان مقدم نیست» و «بسیاری از مردم تنها در موارد اورژانسی و در صورت داشتن درد، آن‌هم برای دریافت ارزان‌ترین خدمات و پاک‌کردن صورت‌مسئله، مثل کشیدن دندان و نه درمان و نگهداری آن، به دندانپزشک مراجعه می‌کنند».

بزرگترین دلیل این اتفاق هم، هزینه‌های بالای دندانپزشکی است که در سال‌های اخیر چند برابر شده است. بیمه سرمد چندی پیش، از طرحی رونمایی کرد تا بتواند بخشی از دغدغه مردم را برای تامین این هزینه‌ها برطرف کند.

بیمه دندانپزشکی انفرادی سرمد، تمامی هزینه‌های درمانی افراد ۱۲ تا ۶۵ سال را جبران می‌کند، اما این همه ماجرا نیست. این بیمه‌نامه، ویژگی‌های منحصر به‌فردی دارد؛ بیمه‌شده پس از ویزیت اولیه رایگان، تحت آزمایش‌ها و معاینات ۶ ماهه قرار می‌گیرد و پس از تعیین سطح سلامت دهان و دندان، طرح درمانی و برنامه مراقبتی خاص خود را دریافت می‌کند. جرم‌گیری دوره‌ای در طول این طرح، رایگان بوده و بیمه شده تحت نظر متخصصان در مراکز درمانی ویژه این طرح قرار می‌گیرد.

راهنمایی آنلاین و خط ۲۴ ساعته مشاوره و موارد اورژانسی و استانداردسازی درمان و کاهش ریسک ابتلا به بیماری‌های دهان و دندان از مزایای دیگر این طرح است.

مرکز تماس شبانه‌روزی ۱۵۱۶ بیمه سرمد و مرکز تماس ۲۵۷۴۳ آرمانیستا، آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ