۲۳ آبان ۱۴۰۰ | 19:17
کد خبر : 69134

توسط بیمه "ما" رخ داد:

صیانت از مشاهیر با حمایت از جشنواره ملی شمس و مولانا

بیمه "ما" به عنوان یکی از حامیان اصلی، ضمن حضور در جشنواره ملی شمس و مولانا با دایر کردن غرفه در خوی ، به معرفی محصولات بیمه ای و ارائه مشاوره تخصصی در این زمینه پرداخت.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه “ما” ، چهارمین جشنواره ملی شمس و مولانا در سه بخش موسیقی سنتی، ایرانی و هنرهای تجسمی، مهر ماه سال جاری در شهرستان خوی برگزار شد و شرکت سهامی بیمه “ما” با هدف پاسداشت مفاخر ملی با تولیت شمس تبریزی همکاری داشت.

بر اساس این گزارش، معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار ویژه خوی، سرپرست شهرداری خوی و مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی به صورت حضوری و نماینده یونسکو به صورت برخط در این جشنواره حضور داشتند و در حاشیه جشنواره از غرفه بیمه “ما” بازدید کردند.

این گزارش خاطرنشان کرد: برای برگزاری این جشنواره ملی ۲۳۶ اثر موسیقی سنتی و آوازاصیل ایرانی از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد، در ادامه گروه های موسیقی به رقابت در بخش اجرایی پرداختند و در مراسم اختتامیه با رای هیات داروان به گروه های اول تا سوم‌ جوایز نقدی اهدا شد.

داود شکری مدیر روابط عمومی و تبلیغات بیمه “ما” ، صیانت از مشاهیر و مفاخر و  برخورد  فعالانه با این موضوع را هدف شرکت از حضور در جشنواره شمس و مولانا دانست و خاطرنشان کرد: این ظرفیت فرهنگی که در زبان ادیبان و ادبیات شناسان ایران و بسیاری از کشورهای منطقه جاری و ساری است، می طلبد تا نگاه ویژه ای به آن صورت گیرد که در آن صورت می توان، مزار شمس تبریزی در خوی را به عنوان یکی از جاذبه های مهم برای گردشگران در دوران پساکرونا معرفی کرده و از این ظرفیت برای شناساندن بیشتر ایران بهره برد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ