۲۳ آبان ۱۴۰۰ | 19:14
کد خبر : 69122

استاندار خراسان رضوی مطرح کرد:

مدیریت بهینه برای بهره وری حداکثری از معادن

استاندار خراسان رضوی گفت: در مناطق معدنی باید به نحوی برنامه ریزی شود که کشور، استان و بویژه مردم محلی منتفع شوند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی مجتمع سنگ آهن سنگان، یعقوبعلی نظری که به شهرستان خواف سفر کرده است، در جلسه دیدار با سرمایه گذاران در معدن سنگ آهن سنگان گفت: عزم و اراده و دلسوزی ها بهترین سرمایه است که می توان آن‌ها را به اهداف اجرایی و عملیاتی تبدیل کرد.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: بین دستگاه حاکمیت، مسئولین و مردم هیچ فاصله ای نیست و همه در ترازهای مختلف در حال خدمت به نظام اسلامی هستیم. وی افزود: اینکه مقام معظم رهبری طی سال های گذشته ما را به ظرفیت های داخلی متوجه می دانند یک واقعیت انکار ناپذیر است.

نظری با اشاره به اینکه همه باید در یک فضای تعاملی کار کنیم خاطرنشان کرد: در مسیر کارهای بزرگ چالش هایی وجود دارد که باید مدیریت شود. وی سلامت در کار را از اصول اساسی مدیریت برشمرد و گفت: بنا داریم در حوزه فعالیت های معدنی و سرمایه گذاری، آسان سازی کنیم.

استاندار خراسان گفت: امیدواریم با فراهم شدن زمینه های لازم جذب سرمایه بیشتری در نواحی معدنی داشته باشیم. وی ابراز کرد: ظرفیت های بسیاری در این نواحی معدنی وجود دارد که باید با برنامه ریزی بیشتر مورد استفاده و بهره‌برداری قرار بگیرد.

نظری افزود: در همین راستا امیدواریم با فراهم شدن زمینه های لازم جذب سرمایه بیشتری دراین مناطق داشته باشیم.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ