۲۳ آبان ۱۴۰۰ | 19:01
کد خبر : 69075

مدیر عامل پست بانک ایران در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان همدان:

با رشد شاخص‌های عملکردی در هفت ماهه گذشته، سهم بانک در بازار کسب و کار بیشتر شده است

مدیر عامل پست بانک ایران در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان همدان با اشاره به رشد شاخص‌های عملکردی بانک در هفت ماهه ابتدایی سال، گفت: پست بانک ایران در این مدت توانسته است با رشد شاخص‌های عملکردی سهم بیشتری را در بازار کسب و کار برای خود ایجاد کند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بهزاد شیری مدیر عامل بانک با تاکید بر اینکه یکی از دلایل پیشرفت بانک در سال‌های اخیر، تعلق خاطر تمامی کارکنان زیر مجموعه به برند پست بانک ایران و تلاش های بی وقفه پرسنل بانک است، افزود: توجه به معیشت کارمندان، همیشه مورد توجه ویژه هیات مدیره بانک بوده و همواره تلاش شده است تفاوت چندانی از بابت پرداخت های پرسنلی بین کارکنان رسمی، قراردادی و شرکتی وجود نداشته نباشد.

مدیرعامل پست بانک ایران با بیان اینکه ارتقا سطح آگاهی، دانش تخصصی و بانکی می‌تواند به تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات با کیفیت‌تر منجر شود، تصریح کرد: باید تلاش کنیم با بهبود کمی و کیفی محصولات، خدمات مورد نیاز مشتریان را به آنان ارائه دهیم.

شیری با اشاره به رشد شاخص‌های عملکردی پست بانک در هفت ماهه ابتدایی سال، گفت: پست بانک ایران در این مدت توانسته است با رشد شاخص‌های عملکردی سهم بیشتری را در بازار کسب و کار برای خود ایجاد کند.

در ادامه جلسه، طهمورث الیاسی بختیاری رئیس هیات مدیره پست بانک ایران با اشاره به استفاده بهینه از ظرفیت طرح‌های ابداعی بانک برای تجهیز منابع، حمایت از تولید و اشتغالزایی گفت: باید با فرهنگ سازی، استفاده از بانکداری الکترونیک در مناطق روستایی را ترویج کرد و با حمایت از طرح‌های اشتغال زایی نقش خود را در توسعه و پیشرفت مناطق محروم، پررنگ تر کنیم.

وی با تقدیر و تشکر از مدیریت و کارکنان پست بانک استان همدان افزود: جایگاه استان نسبت به سال گذشته مطلوب‌تر شده است و با تلاش مضاعف تا پایان سال می‌توان، موفقیت‌های بیشتری کسب کرد.

همچنین فرهاد بهمنی دیگر عضو هیات مدیره بانک با اشاره به اینکه در نسخه جدید بنکو مشکلات ساتنا و پایا برطرف شده است، گفت: همکاران بانک با بردباری ما را در برطرف کردن مشکلات بنکو یاری کردند و ما قدردان این صبر و تلاش مضاعف آنان هستیم.

وی افزود: خدمت ساتنا در آینده ای نزدیک در باجه های بانکی روستایی به بهره برداری می‌رسد.

در ابتدای این جلسه عباداله نیازی مدیر شعب استان همدان گزارشی از عملکرد شاخص های مختلف استان ارائه کرد و در ادامه جلسه، همکاران ستادی و شعب استان، مشکلات، پیشنهادها و موضوعات مختلف حوزه اجرا را با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بانک در میان گذاشتند.

براساس این گزارش، در این سفر یک روزه، بهزاد شیری مدیر عامل بانک با حضور در مدیریت شعب استان همدان، ضمن دیدار با کارکنان ستادی، از نزدیک با آنان در مورد مسائل و موضوعات مرتبط با بانک گفت وگو کرد و همچنین با از شعبه مرکزی همدان و باجه بانکی روستای علی آباد، جورقان و امزاجرد وضعیت عملکرد این سه واحد را مورد بررسی قرار داد و از شرکت تولیدی اسکلت های فلزی و سوله اسکندری و گلخانه سینا رز همدان بازدید کرد.

همچنین طهمورث الیاسی رئیس هیات مدیره بانک، علیرضا واحدپور مدیرامور استان ها و بازاریابی و عباس پیرایی رییس اداره کل بازرسی، رسیدگی، پاسخگویی به شکایات وارزیابی عملکرد در قالب گروه دوم از شعب لالجین، بهار و باجه های بانکی روستایی منتخب سیمین و زاغه و از طرح های تسهیلاتی تولید پوره انواع میوه و بومگردی فسیجان بازدید کردند و فرهاد بهمنی عضو هیات مدیره بانک و محمد سلمانی سرپرست معاونت مالی و سرمایه گذاری در گروه سوم وضعیت عملکرد شعبه ملایر و باجه های بانکی روستایی منتخب رضوانکده و جوراب را مورد ارزیابی قرار دادند و از واحد تولیدی پودر میکرونیزه معدنی مهرین پودر و شرکت کلیسنه ودولومیت کهزادی بازدید کردند.

 

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ