۲۳ آبان ۱۴۰۰ | 13:23
کد خبر : 69018

نواختن زنگ بیمه در گرگان توسط بیمه کوثر

بیمه کوثر هم‌سو با سیاست ‌های بیمه مرکزی زنگ بیمه را در مدرسه شاهد دختران گرگان به صدا درآورد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر، به‌منظور گسترش فرهنگ بیمه و بیمه‌گری در کشور و همچنین توجه قشر دانش‌آموز به آینده‌نگری، پیش‌بینی و برنامه‌ریزی در زندگی، زنگ بیمه توسط بیمه کوثر با حضور جمع اندکی از دانش‌آموزان، اعضای انجمن اولیا و مربیان و مسئولان استانی و اداره آموزش و پرورش و به صورت حضوری و پخش هم‌زمان در شبکه اجتماعی شاد به صدا در‌آمد.
رییس آموزش و پرورش شهرستان گرگان در این مراسم ضمن تاکید بر فرهنگ‌سازی و توجه بیش از پیش دانش‌آموزان به صنعت بیمه، گفت: آموزش و گسترش بیمه‌گری در کشور باید از مدارس و مقطع ابتدایی آغاز شود تا خانواده‌ها مشکلات احتمالی را در آینده بتوانند به راحتی برطرف کنند و دغدغه نداشته باشند.
سیدقاسم حسنی افزود: بیمه‌ها نقش پشتوانه و حمایتی برای افراد و آحاد جامعه ایفا می‌کنند که با دید بلندمدت، سبب کاهش هزینه در خانواده‌ها، صنایع، سازمان‌ها و سایر ارکان اجتماع خواهد شد. با همین نگاه، ما مسئولان آموزش و پرورش هم براساس حوادث گذشته و پیش‌بینی مخاطرات آینده، پوشش‌های مختلف بیمه‌ای را برای اماکن آموزشی و دانش‌آموزان تهیه می‌کنیم زیرا آن را نه هزینه بلکه یک سرمایه‌گذاری حیاتی می‌دانیم.
در پایان مراسم بسته‌های آموزشی با موضوع بیمه و همچنین انواع لوازم‌التحریر توسط سرپرستی بیمه کوثر به تمام دانش‌آموزان اهدا شد.