۲۲ آبان ۱۴۰۰ | 18:49
کد خبر : 68894

امکان افتتاح غیرحضوری حساب‌های سپرده مدت‌دار (۲ ساله) در موسسه اعتباری نور

در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، امکان افتتاح غیرحضوری حساب‌های سپرده مدت‌دار (2 ساله) در موسسه اعتباری نور فراهم شد.

به گزارش برداشت روز، این موسسه به‌منظور بهبود خدمت‌رسانی و ایجاد سهولت در امور مشتریان، امکان افتتاح غیرحضوری حساب‌های سپرده مدت‌دار (۲ ساله) را از طریق اینترنت‌بانک، به‌عنوان یکی از نیازهای ضروری مشتریان فراهم نمود.

بر اساس این گزارش مشتریان عزیز جهت استفاده از این خدمت می‌توانند پس از ورود به وب‌سایت این موسسه و سپس ورود به صفحه اصلی اینترنت بانک، اقدام به افتتاح حساب سپرده مدت‌دار (۲ ساله) و دریافت رسید سپرده نمایند.

شایان ذکر است مشتریان گرامی می‌توانند پس از طی مراحل افتتاح حساب غیرحضوری حساب‌های سپرده مدت‌دار (۲ ساله) نظیر انتخاب گزینه افتتاح حساب، نوع حساب (۲ ساله)، کد شعبه و تکمیل سایر اطلاعات نیز صاحب یکی از انواع حساب‌های سپرده سرمایه‌گذاری مدت‌دار در این موسسه شوند.

گفتنی است مشتریان محترم جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت موسسه اعتباری نور به آدرس www.noorbank.ir مراجعه نموده و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این موسسه به شماره ۰۲۱۴۲۹۳۱۰۱۰ تماس حاصل فرمایند.

منبع:روابط عمومی موسسه اعتباری نور